Unutulmaz Adanalı (2008-2010)

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Çok beğendim ve sevdiğim bir diziydi. Tekrarlarını da birkaç kez izleyip, bitirmiştim. :) İdil'i severdim nedense, çok hoşuma gidiyordu o kız. Diziye en büyük rengi tabi Fiko katıyordu, sonradan sevgilisiyle birlikte tabi.

Böyle eski dizilerin karakterlerini pek unutmuyorum, şimdikiler bitince bir ay sonra unutuluyor.

Sofia ile yani SS ile tanıştığım dizidir. :bhr: Engin ile aşkları vardı, Adanalı'nın korkusundan gizli gizli giderdi hep.

Duygulandım yine, ne diziydi diyebiliyorum. :)
Fiko mu iyidi yapma Allah aşkına Dunya da ki en saçma, en irrite edici karakterdi diyebilirim hele ki o Lezine Nine. Ey Allahım saçmalık ötesi birşeydi.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Fiko mu iyidi yapma Allah aşkına Dunya da ki en saçma, en irrite edici karakterdi diyebilirim hele ki o Lezine Nine. Ey Allahım saçmalık ötesi birşeydi.
Niye öyle dedin, benim hoşuma gidiyordu. :D Lezine ninenin ''Yavruummm'' diye bağırışı çok hoşuma kaçıyordu, hem o yıllara göre gayet iyi senaryoydu. :F

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Niye öyle dedin, benim hoşuma gidiyordu. :D Lezine ninenin ''Yavruummm'' diye bağırışı çok hoşuma kaçıyordu, hem o yıllara göre gayet iyi senaryoydu. :F
Saçmaydı,çocuksuydu :D Eskiden çocuktuk o zamanlar zevkle izliyorduk ama büyudükçe daha iyi anlıyorum. :)

Dizi güzeldi ama operasyon sahneleri çok basitti Adanalının sürekli kılık değiştirmesi operasyonda kovalamaca da 2 dakika yanında ki adamlarla konuşması yükseklikten korkmasi falan dizinin gerçekliğini öldürüyordu.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Saçmaydı,çocuksuydu :D Eskiden çocuktuk o zamanlar zevkle izliyorduk ama büyudükçe daha iyi anlıyorum. :)

Dizi güzeldi ama operasyon sahneleri çok basitti Adanalının sürekli kılık değiştirmesi operasyonda kovalamaca da 2 dakika yanında ki adamlarla konuşması yükseklikten korkmasi falan dizinin gerçekliğini öldürüyordu.
Eski dizilere bakarsan şu ne kadar saçmaymış, bu ne kadar saçmaymış diyorum zaten. :D Akasya Durağı'nın baya basit olduğunu ve daha nice diziyi. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yeniden izlemeye başladım özellikle 1.sezonu efsaneydi gerçekten ahh matador ve fikoya bayılıyordum bu ikili süperdi yaaa :A :A :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
İlk sezonu iyiydi, yapmacık değildi.
Klasik Tayfun Güneyer dizileri gibi bir yerden sonra yine adamın çılgınlığı tuttu, tamamen farklı bir şey yapmaya çalıştı ve dizi bitti. :)