ATV Aşk ve Mavi - Dizi Yorumları

görende sanki sen verme diyorsun diye vermiyorum :A

sende dedigini ciddiye alip "satasmaya" yer ariyon ondan :F
bizim @sokak sanati ile hukukumuz farkli. o kiymaz beni harcamaya SiMDILIK :A

sataşmaya yer aramıyorum yemin ederim kendimi anlatmaktan bıktım niye
sataşaym ya yeter ama :( siliyorum yorumumu tmm bir daha birşey demem

@vadikızı sataşma dosi haklı. Bilerek cevap vermiyorum tartışmayacağım seninle.:)
İlelebet sürer bu hukukumuz inşallah.:A
insallahda hic belli olmuyor iste. survivor gibi olmasinda sonumuz :A
bi anda birbirinin sirtindan vurmalar falan :A
kulisler olacaktir illaki oyuzden simdilik diye vurguladim :A

Allah belamı versin ki canımı alsın ki sataşmak için yazdıysam tamam mı yeter
ama ya güzelce sohbet edeyim diyorum olmuyor ya :Tyorumuda sildim tamam mı
ah ah biz senle ne yapacaz böyle kiz. sen bendende kirilgan ciktin. sakayada hic gelmiyon. Sen nezamandan beri burdasin. alisamadin daha sanki.
ben sana herseyi ciddiye alma dedim. herkeside fazla önemseme buna bende dahilim. burasi eglenip vakit gecirdigimiz bir sayfa. karsindakiler akraban esin dostunmus gibi görup söylenenleri kafana takma

Sen zaten biraz meyillisin o işlere belli.:A
evet senle yaptigimiz kulislerden belli meyilli oldugum :A

ah ah biz senle ne yapacaz böyle kiz. sen bendende kirilgan ciktin. sakayada hic gelmiyon. Sen nezamandan beri burdasin. alisamadin daha sanki.
ben sana herseyi ciddiye alma dedim. herkeside fazla önemseme buna bende dahilim. burasi eglenip vakit gecirdigimiz bir sayfa. karsindakiler akraban esin dostunmus gibi görup söylenenleri kafana takma

Alınganlık değil dosi ben sokak sanatina ne zaman karşıt görüş yazsam sataşıyosun
diyor sataşmak için yazmadığımı kaç kere anlatmam gerek bunu ciddiye aldığım falan
yok düşünce söylemek şaka adına yazıyorum alta yazdığım halde sataşma diyor
bana:(

Alınganlık değil dosi ben sokak sanatina ne zaman karşıt görüş yazsam sataşıyosun
diyor sataşmak için yazmadığımı kaç kere anlatmam gerek bunu ciddiye aldığım falan
yok düşünce söylemek şaka adına yazıyorum alta yazdığım halde sataşma diyor
bana:(
ben kac kere onun abarttigini söylemistim ama bugun alinganligi abartan sensin. satasma kismini ben yazdim önce.

ben kac kere onun abarttigini söylemistim ama bugun alinganligi abartan sensin. satasma kismini ben yazdim önce.

evet sen yazdın ben cevap vermediği zaman anlıyorum ki sokak sanati sataştığımı
düşünüyor bin kere diyorum sataşmak için değil yorumun altına bile yazdım ki öyle anlamasın
diye benim niyetim sataşmak değil diye :( tamam lütfen konu kapansın uzamasın
sildim zaten yorumumu uzamasın konu

Ali bıçaklandı. Ali ve Mavi'nin aile birbirine girdi. Tokatlar, bağırmalar, tutuklanmalar oh mis yarın total garanti bu dizide :F

Ranini teyzenin dedigine göre 2016 da başlayan hicbir dizi 2.bölümde yani bu dizi yarin yukselirse çok coşma hala 13 te bitme ihtimali olacak :F
bak bak yarin yukselecegini biliyorya nasilda korkular sarmis :A
sen gec bunlari. ikinci bölum duser demistin. ben yarin seni catlatacam sen merak etme