ATV Aşk ve Mavi - Dizi Yorumları

her gülün dikeni olur? zaten gül peşinde koşarken arada bir oramıza buramıza diken batmasını göze almışız demektir :)
biz 2-3 aydir yazisiyoz, suana kadar birsey olmadiysa bu saaten sonrada olmaz. bence kendini yorma

sen kendin demiyormusun benide kuma yapmak istedigini?
bende ona göre uyarida bulunuyorum :A
hayır ben illaki senin için demedim genel anlamda konuşmuştum onu :) yani dedim fırsat bulursam herzaman çoğaltma taraftarıyım illaki bu sen olacaksın diye bir iddiam yok :) öylesine sohbet ediyoruz işte içimden geçenleri söylüyordum :)

hayır ben illaki senin için demedim genel anlamda konuşmuştum onu :) yani dedim fırsat bulursam herzaman çoğaltma taraftarıyım illaki bu sen olacaksın diye bir iddiam yok :) öylesine sohbet ediyoruz işte içimden geçenleri söylüyordum :)
yoo sen defalarca benim icinde demistin :D azmi @MEnes istemeyerek konumuzun icine dahil olmustu :D simdi oldugu gibi :A

8,50 - 8,60 aralığında olacak :D
8 den asagi olmasinda :D gerci öyle bir gunde hangi yapim 5 civari alirsa basarilidir

yoo sen defalarca benim icinde demistin :D azmi @MEnes istemeyerek konumuzun icine dahil olmustu :D simdi oldugu gibi :A
tabiki fırsat bulursam senin içinde diyebilirim her zaman bu ihtimal var? yani bu ihtimali dışlamamak lazım :)
@MEnes bu aralar kayıplarda ne iş çevirdiğinden haberimde yok öyle arada bir ateş böceği gibi parlayıp kayboluyor :)

tabiki fırsat bulursam senin içinde diyebilirim her zaman bu ihtimal var? yani bu ihtimali dışlamamak lazım :)
@MEnes bu aralar kayıplarda ne iş çevirdiğinden haberimde yok öyle arada bir ateş böceği gibi parlayıp kayboluyor :)
ozaman uyarimi dikkate al 😉
duzenimizi bozma. böyle iyiyiz

hafızam zayıftır uyarın bugün yarın işe yarayabilir ama iki gün sonra etkisi geçebilir o açıdan süpürgeni iki günde bir kullanmak zorunda kalacaksın :)
haha tamam ben bozuk plak gibi tekrarlarim herzaman :F

Forum İstatistikleri

Konular
171,728
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94