Show Aşk Laftan Anlamaz - Dizi Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,078
Puanı
1,061
Boşuna ovurrop demiyoruz. :A
sensin overrup.ss neyse @destere nin en sevdiği karakter tyrion kendisi cüce ve 1.35 boyunda :) cüce olduğu için bütün uzuvları cüce ölçülerinde o yüzden seviyor destere şopaarı mesela @Çiğdem- de kadında büyük göğüs sevmiyor kıskanıyor ama erkekte gördü mü göğsü kabarıyor :A
upload_2016-11-26_23-55-33.jpeg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
@xemrexxx destere de Metin Akpınar gibi diyordu. :)

tosbağa herkesi kendi ölçülerinde sanıyor :)

sensin overrup.ss neyse @destere nin en sevdiği karakter tyrion kendisi cüce ve 1.35 boyunda :) cüce olduğu için bütün uzuvları cüce ölçülerinde o yüzden seviyor destere şopaarı mesela @Çiğdem- de kadında büyük göğüs sevmiyor kıskanıyor ama erkekte gördü mü göğsü kabarıyor :A
Ekli dosyayı görüntüle 52763

şeyle şey ters orantılıdır derler tanrı bir yerden kısarken diğer yerden uzatır o yüzden boyuyla bamya boyu aynı uzunlukta olabilir :))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,078
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayol öyle olmak ne ka güzel sen biliyon mu adam sibel kekilli ile ne sahneler çekti :A @destere replay edip durdu o sahneleri @vadikızı teyze görse hastaneye kaldırılır fenalaşır:A

kız nerde gördün :F
bu diziyi @destere hala izliyormu ayoll foruma geldi her dizisini tamamlıyor taht oyunlarını hiç ağzına aldığnıı görmedim :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
bu diziyi @destere hala izliyormu ayoll foruma geldi her dizisini tamamlıyor taht oyunlarını hiç ağzına aldığnıı görmedim :F

bu diziyi ertelemeye bile kıyamam anında yayınlanır yayınlanmaz tükettiğim bir dizidir ama zaten bir çok arkadaş izlediği için benim yorumum arada kaynamıştır sen görememişsindir :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu diziyi ertelemeye bile kıyamam anında yayınlanır yayınlanmaz tükettiğim bir dizidir ama zaten bir çok arkadaş izlediği için benim yorumum arada kaynamıştır sen görememişsindir :)
İmkansız ayrı şehirlerdeniz zaten. :F

@Çiğdem- bu Emre bana neden kız diyor acaba senle mi karıştırdı beni. :F
kız sen de primavera ve cevaa gibi tanıdık çıkma :eek:
foruma geldiğinden beridir hiç yporumunu görmedim vlla şuan devam ediyormus yeni bölüm onuda bilmiyorumda :F

@xemrexxx sen atacanı benimlemi sohbet ediyor sanıyorsun gerçekten çocuk korkmaya basladı ayoll birazdan çirkinallada dersin atacana hahaha :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,078
Puanı
1,061
Bende anlamadım. :A
@xemrexxx

Sonunda tahtalar koptu. :F
foruma geldiğinden beridir hiç yporumunu görmedim vlla şuan devam ediyormus yeni bölüm onuda bilmiyorumda :F

@xemrexxx sen atacanı benimlemi sohbet ediyor sanıyorsun gerçekten çocuk korkmaya basladı ayoll birazdan çirkinallada dersin atacana hahaha :F
şimdi ben hem koriş gibi markayım hem de safiye sultan gibi entrigan,güçlü ve asilim nasıl safiye sultanın alameti ''biz'' ise korişinki de ''kız'' dır :D ay çk cahilsiniz.ss