Show Aşk Laftan Anlamaz - Dizi Yorumları

Boşuna ovurrop demiyoruz. :A
sensin overrup.ss neyse @destere nin en sevdiği karakter tyrion kendisi cüce ve 1.35 boyunda :) cüce olduğu için bütün uzuvları cüce ölçülerinde o yüzden seviyor destere şopaarı mesela @Çiğdem- de kadında büyük göğüs sevmiyor kıskanıyor ama erkekte gördü mü göğsü kabarıyor :A
upload_2016-11-26_23-55-33.jpeg

@xemrexxx destere de Metin Akpınar gibi diyordu. :)

tosbağa herkesi kendi ölçülerinde sanıyor :)

sensin overrup.ss neyse @destere nin en sevdiği karakter tyrion kendisi cüce ve 1.35 boyunda :) cüce olduğu için bütün uzuvları cüce ölçülerinde o yüzden seviyor destere şopaarı mesela @Çiğdem- de kadında büyük göğüs sevmiyor kıskanıyor ama erkekte gördü mü göğsü kabarıyor :A
Ekli dosyayı görüntüle 52763

şeyle şey ters orantılıdır derler tanrı bir yerden kısarken diğer yerden uzatır o yüzden boyuyla bamya boyu aynı uzunlukta olabilir :))

ayol öyle olmak ne ka güzel sen biliyon mu adam sibel kekilli ile ne sahneler çekti :A @destere replay edip durdu o sahneleri @vadikızı teyze görse hastaneye kaldırılır fenalaşır:A

kız nerde gördün :F
bu diziyi @destere hala izliyormu ayoll foruma geldi her dizisini tamamlıyor taht oyunlarını hiç ağzına aldığnıı görmedim :F

bu diziyi @destere hala izliyormu ayoll foruma geldi her dizisini tamamlıyor taht oyunlarını hiç ağzına aldığnıı görmedim :F

bu diziyi ertelemeye bile kıyamam anında yayınlanır yayınlanmaz tükettiğim bir dizidir ama zaten bir çok arkadaş izlediği için benim yorumum arada kaynamıştır sen görememişsindir :)

bu diziyi ertelemeye bile kıyamam anında yayınlanır yayınlanmaz tükettiğim bir dizidir ama zaten bir çok arkadaş izlediği için benim yorumum arada kaynamıştır sen görememişsindir :)
İmkansız ayrı şehirlerdeniz zaten. :F

@Çiğdem- bu Emre bana neden kız diyor acaba senle mi karıştırdı beni. :F
kız sen de primavera ve cevaa gibi tanıdık çıkma 😱
foruma geldiğinden beridir hiç yporumunu görmedim vlla şuan devam ediyormus yeni bölüm onuda bilmiyorumda :F

@xemrexxx sen atacanı benimlemi sohbet ediyor sanıyorsun gerçekten çocuk korkmaya basladı ayoll birazdan çirkinallada dersin atacana hahaha :F

Bende anlamadım. :A
@xemrexxx

Sonunda tahtalar koptu. :F
foruma geldiğinden beridir hiç yporumunu görmedim vlla şuan devam ediyormus yeni bölüm onuda bilmiyorumda :F

@xemrexxx sen atacanı benimlemi sohbet ediyor sanıyorsun gerçekten çocuk korkmaya basladı ayoll birazdan çirkinallada dersin atacana hahaha :F
şimdi ben hem koriş gibi markayım hem de safiye sultan gibi entrigan,güçlü ve asilim nasıl safiye sultanın alameti ''biz'' ise korişinki de ''kız'' dır :D ay çk cahilsiniz.ss