Show Aşk Laftan Anlamaz - Dizi Yorumları

Büşra Develi kimdi ya? :D Kirpiklerin uyumuna bak ama. :A

Bizim sayemizde. :A
TKY'deki rol arkadaşı :A Çok uyumlular :bhr:
a6c85549a1c687134424ec2d963ddd6d.jpg

Aman sizle ne alakası var :A

Ben zaten o kızı biraz @Çiğdem-'e benzetiyorum. :A
Ay hayat giresunluymuş bizim foruma da giresundan anca @Çiğdem- düşsün.ss kadere bak:( @mrt-06 @eskici @Aserat @denizz19 @cookies @MayısKralı
hahaha yanakların tombişliği açısından benzerliğimiz olabilir birde giresunlu olmamız olabilir ama sadece bukadar bende sadece yanaklar hafif tombik doğuştan ama o kız sadece yanaklar değil bildiğin balon gibi ben onun kadar şişko değilim hatta biraz kilo verdim bile :A o kız çok şişko :A :A :A

hahaha yanakların tombişliği açısından benzerliğimiz olabilir birde giresunlu olmamız olabilir ama sadece bukadar bende sadece yanaklar hafif tombik doğuştan ama o kız sadece yanaklar değil bildiğin balon gibi ben onun kadar şişko değilim hatta biraz kilo verdim bile :A o kız çok şişko :A :A :A
ay senin gibi sıska mı olsun çirkin mi olsun gül gibi kız hande :bhr:

@Çiğdem- Hande Erçel'den daha güzeldir bence. :A @xemrexxx

O kadar da değil ama Çiğdem'in de kendine has doğal bir güzelliği var. :D
ay @Çiğdem- in doğal bir güzelliği var aşırı doğal böyle hayvan gübresi gibi :F

ay senin gibi sıska mı olsun çirkin mi olsun gül gibi kız hande :bhr:

ay @Çiğdem- in doğal bir güzelliği var aşırı doğal böyle hayvan gübresi gibi :F
Burada kaynatacağınıza aşkı iliklerinizde hissedeceğiniz diğer diziye de gelseniz keşke. :A