Show Aşk Ekmek Hayaller - Dizi Yorumları

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,630
Puanı
1,061

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Ben demiştim orijinalinde 4. bölümde ölüyor diye. :X

Müjde Ar bence diziden henüz ayrılmadı. Flashbacklerle yaşatırlar bence. Onun dizide olması bir prestij çünkü. ;)

Dizide zaman atlaması olacak, normalmiş ölmeleri :)
Evet, 5. bölümde çocuklar büyüyor ve oyuncular yaşlandırılacak. Ölmesi normal ama falshbacklerle Müjde Ar diziye devam edecektir. :)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Ben demiştim orijinalinde 4. bölümde ölüyor diye. :X

Müjde Ar bence diziden henüz ayrılmadı. Flashbacklerle yaşatırlar bence. Onun dizide olması bir prestij çünkü. ;)

Evet, 5. bölümde çocuklar büyüyor ve oyuncular yaşlandırılacak. Ölmesi normal ama falshbacklerle Müjde Ar diziye devam edecektir. :)
Bu bölüm sonunda Uğur büyüdü :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bu bölüm sonunda Uğur büyüdü :)
Gittiğimde YST'yi izledikleri için karışmadım kızlara, bölümü izleyemedim o yüzden ama esas hikaye 5. bölümde başlıyor ya o yüzden dedim. :)

Yalnız Müjde Ar gerçekten diziden ayrılmış. Ama orijinaline bağlı kalındığı için durum bu tabii. :)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Gittiğimde YST'yi izledikleri için karışmadım kızlara, bölümü izleyemedim o yüzden ama esas hikaye 5. bölümde başlıyor ya o yüzden dedim. :)

Yalnız Müjde Ar gerçekten diziden ayrılmış. Ama orijinaline bağlı kalındığı için durum bu tabii. :)
Uğur`un annesi de öldü :(

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Uğur`un annesi de öldü :(
O da mı öldü? :X

İyi bari ya, hiç sevmiyordum onu. Yalnız orijinalinde de ölmüştür zaten o karakter, çünkü dizideki olaylar tamamen orijinaline bağlı gidiyor. Zaten bundan sonra artık daha çok gençlik ağırlıklı gidecek dizi. Medcezir gibi diyelim. :)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
O da mı öldü? :X

İyi bari ya, hiç sevmiyordum onu. Yalnız orijinalinde de ölmüştür zaten o karakter, çünkü dizideki olaylar tamamen orijinaline bağlı gidiyor. Zaten bundan sonra artık daha çok gençlik ağırlıklı gidecek dizi. Medcezir gibi diyelim. :)
Evet öldü :( Sonda fragman verdiler ve tüm çoçuk karakterlerin çoçukluk sonraysa yeni gençlik görüntülerini verdiler çok güzeldi.Umarım artık dizi hakettiği reytingleri alır :)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Bu fragmanı dün dizi bittikten sonra verdiler. hem çoçukluk hem gençlik`lerinin geçitini vermelerini çok beğendim :)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Jenerik müziğini çok beğendim. Sıkılmadan defalarca kez dinleyebilirim. Dilime dolanda sürekli mırıldanıyorum. :lol:

1.bölüm yorumum: Dizideki ilişkiler biraz karışıktı ama olaylar çok iyi anlatıldı. Çocuk oyuncular döktürdüler resmen. Uğur ve arkadaşlarının arasında geçen şu diyolağa çok güldüm. -X kişi: Oğlum babana söylesene lan bizede versin. -Zafer: Tamam söylerim ama birdaha kaleci yapmayacaksınız beni. -Uğur: Tamam söz, bundan sonra kaleci olmayacaksın top olacaksın. :lol:

En etkilendiğim sahne: Reyhan'ın doğum yapması ve ardından okunan ezan sahnesi çok etkileyeciydi.

En beğendim sahne: Uğur annesine kendisini affetirmek için hurda satıp kazandığı parayı fabrikaya götürme sahnesini çok beğendim.

Bölüm puanım: 10/10

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
2.bölüm yorumum: İlk bölüme nazaran daha hareketli bir bölümdü, olaylar açığa çıktı. Uğur ile Karaca'nın sahneleri baya iyiydi. İkiside çok olgunca oynamışlar sahnelerini hayretle izledim gerçekten. Şu Altan ne gıcık veled.

En etkilendiğim sahne: Uğur ile annesinin vedalaşması çok duygusaldı. Sahneden ziyade Uğur'un o mimikleri, konuşmaları, hareketleri vs en çok o etkiledi.

En beğendiğim sahne: Uğur'un Karaca'ya söylediği şarkıdaki sahneleri çok iyiydi, çok beğendim.

Bölüm puanım: 10/10

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
3.bölüm yorumum:Normal bölümdü. Olaylar sakin işlenmiş. Leyla, Altan, Erdinç şeytan üçlüsü. Üçüde cuk oturmuşlar birbirinden kötü hepsi. Kerime herşeyi öğrendi, Ferit'e anlatır inşallah.

En etkilendiğim sahne: Karaca'nın babası Uğur'u dövdüğü sahnede, Karaca'nın masum bakışları yine çok etkiledi beni. Karaca'yı gördüğümde çok duygusallaşıyorum, çok masum.

En beğendiğim sahne:Karaca ile Uğur'un birlikte vakit geçirdikleri sahne beni benden aldı.

Bölüm puanım: 10/8 (Bölüm çok sakindi ama sıkmadı)