Show Aşk Ekmek Hayaller - Dizi Yorumları

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
İzlemediğimi belitmiştim.Dediğim gibi kısıyorum dizi konusunda biraz kendimi.:DMy Medcezir var garanti Arada Karagül ve Yalan Dünya izliyorum.Birde Güneşe Beklerken'e başlayacaktım.:D
Daha ne olsun? :X

Aşk Ekmek Hayaller'i devam ettir Güneş Beklerken yerine daha iyi. ;)

Pardon ya bu hatayı nasıl yaptım bende anlayamadım. :T:

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Belki olur birde Saklı Kalan var net 3 tane 2 tanesinin fragmanına bağlı Özcan Deniz gelene kadar birde yarıda bıraktım fragmanlar güzel ama izleyemiyorum:(
Karagül'ün henüz son 2 bölümünü izlemedim. İzlemeye çalışıyorum ama bölümler reytinge paralel bir şekilde uzamaya başladı. :confused:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Az önce ilk bölümü izledim çok övdü bazı arkadaş dayanamayıp izledim güzel diziymiş bayada beğendim.

Oyuncular süper.Hepsi cuk olmuş rolerine ama biraz Berna Laçin'i abartılı buldum çok ağır oynuyor ve çok dikkat çekiyor biraz daha yumuşatsa daha iyi olurmuş.

Konuda çok sağlam bir kim kime dum duma olayı olmuş ama iyi ilerliyor konu.

Çocuk oyuncular için biraz daha uğraşılsa daha iyi olurmuş.

Fragmanlar çok başarısız.İlk fragmanı hatırlıyorumda berbatmış dizinin içeriğine göre.

Beğenmediğim bir noktada makyaş.Şimdi 2000li yıllardalar eğer dizi günümüze gelmez ise sıkıntı yok ama gelirse baya bir sıkıntı olacak ve Müjde Ar sanırım beyaz saçlı olacak.:FDiğer oyuncularda o kadar yaşlandırılamaz.:)

Dizi güzel ama şu sıralar dizi kıyımı yapıyorum bir çok diziyi bırakıyorum o nedenle devamlı takip edemem.Denk geldikçe ve belki akşamları Netten özetine bkarım.:)

yorum yapacak kadar izlemeyi başardıysan tebriği hakediyorsun :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
yorum yapacak kadar izlemeyi başardıysan tebriği hakediyorsun :)

Çok kötü değildi izlenir ama oyuncular fena abartılı oynuyor kötü yanı o.Senaryo daha yerine oturmadı ilk bölüm o nedenlede bir sıkıntı olmuş olabilir ama kötü değil.:D

Yalnız duyduğuma göre orijinalinde kaynana 4. bölümde ölüyormuş. Bizde Müjde Ar sanırım ölürse ancak sezon finalinde felan ölür herhalde ya da finalde? @mrt-06 @sokak sanati @Fks14 @Ahmad (b)

O ölürse dizi nereye gidecek bence hiç öldürmezler.:D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Yine çok güzel bir bölüm olacak.umarım A\B`de artış yaşar

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Dizi hakkinda tek bildiğim olumlu yorumlar gelmesi

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Yarın ki bölüm baya bir heyecanlı olacak gibi fragmandan anlaşıldığı kadarıyla. :)