Unutulmaz Aşk-ı Memnu (2008-2010)

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Bir tane sayamam ama Ezel, Leyla ile Mecnun, eski Kurtlar Vadisi, Şahsiyet ve Behzat Ç en kaliteli ilk beşte bana göre. Fakat Aşkı Memnu konusundayız sonuçta, tepkileri toplamayalım. :A
Linç ekibini toplayıp geliyorum, bekle sen. :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Finalini Türkiye'de tatildeyken izlemiştim. Sonra eve dönünce internetten sakin kafayla tekrar izlemiştim. Beren Saat'i Aşka Sürgün dizisinden sonra ikinci kez izleme fırsatım olmuştu. Sonrasında da Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde izlemiştim. Çok iyi oyuncu. 3 ayrı karakteri başarıyla canlandırmıştı. Sonraki projelerini izleyemedim ta ki Atiye dizisine kadar

Kıvanç Tatlıtuğ, onu da ilkin Menekşe ve Halil dizisinde izlemiştim. Sonra Kuzey ve Güney ve en son Çarpışma dizisinde izledim. Oyunculuğunu beğendiğim bir isim ve o da her rolü ayrı oynadı. Hem aşk adamını, hem sert 'serseri' karakterini her birini harika oynadı.

Hazal Kaya, kendisini ilk Genco dizisinde izlemiştim. Adını Feriha Koydum dizisini sonradan izlemiştim ve en son Bizim Hikaye dizisinde izledim. Her seferinde kendini geliştirdi ve Bizim Hikaye dizisinde çok çok iyiydi.

Tv'de Üçününde 3 dizisini izlemiş oldum.

Finali bu akşam izleyemedim ama bunları yazmak istedim :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Bully and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,186
Puanı
1,060
Bir tane sayamam ama Ezel, Leyla ile Mecnun, eski Kurtlar Vadisi, Şahsiyet ve Behzat Ç en kaliteli ilk beşte bana göre. Fakat Aşkı Memnu konusundayız sonuçta, tepkileri toplamayalım. :A
Saydıkların arasından L&M ve Ezel e sonuna katılıyorum.Kalan diziler hakkından net bir fikrim yok.Çünkü baştan sona seyretmedim. :Z

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,186
Puanı
1,060
Finalini Türkiye'de tatildeyken izlemiştim. Sonra eve dönünce internetten sakin kafayla tekrar izlemiştim. Beren Saat'i Aşka Sürgün dizisinden sonra ikinci kez izleme fırsatım olmuştu. Sonrasında da Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde izlemiştim. Çok iyi oyuncu. 3 ayrı karakteri başarıyla canlandırmıştı. Sonraki projelerini izleyemedim ta ki Atiye dizisine kadar

Kıvanç Tatlıtuğ, onu da ilkin Menekşe ve Halil dizisinde izlemiştim. Sonra Kuzey ve Güney ve en son Çarpışma dizisinde izledim. Oyunculuğunu beğendiğim bir isim ve o da her rolü ayrı oynadı. Hem aşk adamını, hem sert 'serseri' karakterini her birini harika oynadı.

Hazal Kaya, kendisini ilk Genco dizisinde izlemiştim. Adını Feriha Koydum dizisini sonradan izlemiştim ve en son Bizim Hikaye dizisinde izledim. Her seferinde kendini geliştirdi ve Bizim Hikaye dizisinde çok çok iyiydi.

Tv'de Üçününde 3 dizisini izlemiş oldum.

Finali bu akşam izleyemedim ama bunları yazmak istedim :A
O zaman Dizi diss savaşları başlasın. :F

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,566
Puanı
1,060
Sayısını hatırlamayacak kadar çok izlediğim diziyi yakında tarihte baştan sona izlemediğim için bu batağa bir kez daha düşmek istedim ve 20 gün önce başladığım bu serüveni bugün bitirdim.

Hemen yoruma geçiyorum;

Sırf korkusundan, amcasının imkanların vazgeçemediğinden, Bihter'i bir tutku olarak gördüğünden herkesin mahfına sebep olan ve tek suçlu olan BEHLÜL'dür. Bihter'i ilk öptüğünde, ona sahip olmak istediğinde, onunla sevişirken her şey iyiydi, hoştu sonrasında ne oldu da Bihter'i ortada bıraktı tek cevabı korku bunun.

Bihter, Behlül'ü gerçekten çok sevdi hep cesaretli olan taraf oydu ama bilmiyordu ki o adam için hiçbir şeye değmez. Bihter'in en büyük suçu Behlül'ü saplantı haline getirmek, ona prim vermek ve son dakikaya kadar Behlül'ü beklemekti, keşke çekip gitseydi de sonu böyle olmasaydı diyorum ama böyle olmak zorundaydı çünkü dizi. Bir de Peyker'i her defasında harcamasına çok kızıyorum. Peyker ona gerçek bir kardeş gibi davranır onun zarar görmemesini isterken Bihter'in her defasında Peyker'i gömmesi çok gaddarca.

Firdevs Hanım'ın ne kadar çekilmez, bencil biri olduğunu, herkesin hayatına yön vermekte ne kadar usta olduğunu bir kez daha görmüş oldum. Lafını hiç çekinmeden söylediği her an ben pc başında gerildim, herkes bu kadına çok fazla bile katlandılar. Kızını o halde bırakıp gitmek de yalnızca ona yakışırdı. Felç kalması da tam bir saçmalık olmuş bu yapıda bir kadının.

Nihal o kadar gel gitli, beynini kullanamayan, kim nereye çekerse oraya giden bir karakter ki çok zor tahammül ettim yine. Matmazeli bile harcadı Behlül uğruna. Böyle zengin, donanımlı bir kızın Behlül delisi olması gerçekten saçma olmuş. Evden kovduğu Matmazel açtı yine kollarını ve dizi bir şekilde devam etseydi yine Behlül diye zırvalardı.

Adnan Bey o kadar safsın ki bunca zaman anlamaman tamamen bunun bir dizi olmasıdır. Burnunun dibinde onca şey olurken sen kendini oyaladın bunca bölüm. Yine de böyle bir kötülüğü hak etmedin.

Şüphesiz dizinin kazananı MATMAZEL oldu. Adnan da ona kaldı, meydan da.

1607952463169.png

Türk dizi tarihinin en iyi dizisidir net, ve daha iyisinin gelmeyeceği çok açık. Bir daha buluşuncaya kadar ba bay...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam