Unutulmaz Aşk-ı Memnu (2008-2010)

Eleştirmen

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
561246ae9fd45.jpg
Ekranların belki de en unutulmaz dizisi, en tutkulu ikilisi... Halit Ziya Uşaklıgil'in ölümsüz eserinden...

Ay Yapım'ın Kanal D'ye hazırladığı ve yayınlandığı dönem ekranlara damga vuran ''Aşk-ı Memnu''nun kadrosunda Beren Saat, Selçuk Yöntem, Kıvanç Tatlıtuğ, Hazal Kaya, Nebahat Çehre, Zerrin Tekindor ve Nur Fettahoğlu gibi isimler yer alıyor. 79 bölüm süren diziyi ise usta isim Hilal Saral yönetti.

Dizinin ana karakteri Bihter Ziyagil'in ölümü izleyiciyi uzun süre kendine getiremedi. Her yıl 24 Haziran'da anılan Bihter Ziyagil, saatlerce TT listesinde yer alıyor.

tumblr_os128oQ3Qz1u18z8vo1_500.jpg

''Emanetin Bende Saklı...'' Toygar Işıklı imzalı dizinin müzikleri de hala dinleyiciyi içine çekebiliyor. Dizinin müziklerini buradan dinleyebilirsiniz:

''Beni, beni, Bihter'ini...'' Türkiye'nin belki de en hüzünlü ölümüydü bu ölüm. Akıllardan çıkmayan intihar sahnesini bir kez daha hatırlayalım:

Diziyi bundan sonra izleyecekler, yeniden izleyenler ve diziyle ilgili herhangi bir yorumda bulunmak isteyenler bu başlık altından yazabilirsiniz. İyi seyirler...​

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Her ne kadar çok eleştirilebilecek yönleri olsa da son derece başarılı bir diziydi. Gerçekten efsane.

Her şeyden önce müthiş oyunculuklar vardı. Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem, Nebahat Çehre, Hazal Kaya hepsi de çok çok iyi oyuncular. Bunların dışındaki yan karakterler de son derece başarılıydı. Örneğin Rana Cabbar müthiş bir performans gösteriyordu bana göre :)

Son yıllardaki drama türündeki en iyi 3-4 diziden biri bence.

Eleştirmen

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
Muhteşem yüzyıli unutmuşsun ordada nebahat çehre ve nur fettahoğlu var.

Muhteşem Yüzyıl her halükarda ilk 5' te olurdu bence çünkü konu itibariyle çok konuşuldu, tartışıldı. Ama Adını Feriha Koydum' da Hazal Kaya olmasaydı dizi hiç popüler olmazdı. Aynı şekilde Fatmagül' ün Suçu Ne dizisi Kurtlar Vadisi karşısında ezilip, giderdi Beren Saat olmasaydı. Fatmagül' ün çok konuşulan bölümleri izlenir, sonra hızla düşerdi.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
fatamgülün suçu ne zaten beren saat sayesinde izleniyor:)
aşkı mennu final bölümü çok güzel bihterin ölüm sahnesi:( bende özetlerini seyrederdim bazen yeni bölümlerini:)

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Güzel bir diziydi.Ara sıra takip ediyordum ama Final bölümünü izledim ve çok güzeldi.