eTV Aşk İşleri - 4. Bölüm | Yeni Bölüm

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,294
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,294
Puanı
1,060
Geç cevap verdiğim için kusura bakma yeni gördüm. Fazla uzayınca tadı kaçıyor yeni projeler yapma zamanı. :A

Hiçte tadı kaçmazdı 13 bölüm sürdürecektin sen bunu 7 bölümde bitmesi daha kötü bence:(adam gibi bir diziye yazıldık oda 7 bölümde bitecek sağol ya

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,005
Puanı
1,061
Hiçte tadı kaçmazdı 13 bölüm sürdürecektin sen bunu 7 bölümde bitmesi daha kötü bence:(adam gibi bir diziye yazıldık oda 7 bölümde bitecek sağol ya
Yeni programlar olacak zaten o yüzden buna pek vakit ayıramam. Hala elde 3 bölüm daha var keyfini çıkar. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,294
Puanı
1,060
Yeni programlar olacak zaten o yüzden buna pek vakit ayıramam. Hala elde 3 bölüm daha var keyfini çıkar. :D

13 bölüm sürdürebildirdin haftada bir bölüm yapardın ne olacaktı;) biteceği için peki keyifle okuyamam ama yinede okuycam sonuna kadar:( gerçekten üzüldüm buna

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bölümü okudum, Çiğdem-destere tartışmasından uzak başka bir konuya girmişsin güzel olmuş. Şu kısım güldürdü. :D

Çiğdem: O kasları gördün değil mi?
Melek: Görmemek için deli veya kör olmak lazım. Gülüşü de çok güzel...

Ayrıca @destere'nin @dizi kolik'e asılması ve dizi kolik'in kolayca yemek teklifini kabul etmesi değişik olmuş, kız biraz kendini ağırdan alsana. :A

Eline sağlık. :D @Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,005
Puanı
1,061
Bölümü okudum, Çiğdem-destere tartışmasından uzak başka bir konuya girmişsin güzel olmuş. Şu kısım güldürdü. :D

Çiğdem: O kasları gördün değil mi?
Melek: Görmemek için deli veya kör olmak lazım. Gülüşü de çok güzel...

Ayrıca @destere'nin @dizi kolik'e asılması ve dizi kolik'in kolayca yemek teklifini kabul etmesi değişik olmuş, kız biraz kendini ağırdan alsana. :A

Eline sağlık. :D @Aserat
Teşekkürler son bir bölüm kaldı. :A