'Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram Veli'nin Başrol Oyuncuları Belli Oldu! | TRT 1

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,446
Puanı
409
Yazık yazık, mis gibi diğer kanallarda güzel güzel diziler varken TRT ve ATV'nin en azından çoğu berbat dizilerinde oynamak. :A Umarım sadece Ramazan'da yayınlanır. :A
En büyük sebep bu kanallar dizilerin arkasında duruyor, sen git bir dizi için aylar çalış hazırlan kanal d 5 bölümde, fox 10 bölümde yayından kaldırılsın.

Maria ile Mustafa son zamanların en saçma dizisiydi bana göre artık AB'de 1 bile alamıyordu yinede 15+ bölümü gördü. TRT1 zaten -1 alsan bile hemen yayından kaldırmaz.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,010
Puanı
1,060
En büyük sebep bu kanallar dizilerin arkasında duruyor, sen git bir dizi için aylar çalış hazırlan kanal d 5 bölümde, fox 10 bölümde yayından kaldırılsın.

Maria ile Mustafa son zamanların en saçma dizisiydi bana göre artık AB'de 1 bile alamıyordu yinede 15+ bölümü gördü. TRT1 zaten -1 alsan bile hemen yayından kaldırmaz.
Evet, dediğin çok doğru. Artık 1, 2 civarında reyting alan diziler için '8. bölümde final yapar.' kalıplaşmış bir cümle oldu ki azınlıkta olan bazı diziler için bu sayı 4'e kadar bile iniyor. Eğer izlenmeyen bir diziysen ya bu kanallarda olacaksın ya da bulunduğun kanaldaki diziler kötü gidecek. (bkz: Star)

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,847
Puanı
1,060

Yayınlanan kanalın tek gelir kaynağının reklam olmamasındandır.

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,806
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yazık yazık, mis gibi diğer kanallarda güzel güzel diziler varken TRT ve ATV'nin en azından çoğu berbat dizilerinde oynamak. :A Umarım sadece Ramazan'da yayınlanır. :A
Ramazan ayına yetişeceğini zannetmiyorum, 12 gün kaldı daha sadece başrol oyuncuları belli. Sezon dizisi gibi duruyor büyük ihtimalle.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl