Aşkın Alfabesi - 6. Bölüm

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ellerine sağlık yine güzel bir bölüm olmuş,Ayrıca diziye bugün öyle bir baktım ki kocamın Ailesindkei karakterlerle birebir uyumlu ama oradan aldın dmeiyorun,çok güzel gidiyor dizi,Bu arada Çiğdme gene yapmış yapacağını @Çiğdem- bu seni anlatıyor kızzzz :F Ayrıca "Seyfi" ve "Nazlı" da gözümdne kaçmadı ,gene benim Adım gültepe hayranlığın tutmuş :) Senaryo güzel gidiyor ,Enis biran önce kötü birşeyler yapmalı :) Ayrıca Ozan ve Denizde evlenecekse evlensinler artık :D yoksa Enis bozacak işleri ,vede bu Alican o nerden gördü herşeyi vay yaramaz çocuk :D
ahhh evet ozan peşind koşup durmusum yine :F:F:F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
@Çiğdem-, gelecek bölümde aşkın için olmadık şeylere katlanacaksın. @gözlemci, sen de geceyi unutulmaz kılacak o hamleyi yapacasın. Gelecek bölümde dikkat çekeceksiniz yani... :)

Nisa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,280
Puanı
259
Bölüm çok yerinde sayıyor gibi geldi bana ya, şu ikizler çok gereksiz ayrıca çok sıkıcı geliyor replikleri. Düzen falan yine çok iyi emeğine sağlık :) @aserat54

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Bölüm çok yerinde sayıyor gibi geldi bana ya, şu ikizler çok gereksiz ayrıca çok sıkıcı geliyor replikleri. Düzen falan yine çok iyi emeğine sağlık :) @aserat54
Herkes bunu söyledi, gelecek bölüm daha komik olacak inşallah. Sonu da gayet heyecanlı bitecek. Özellikle @Çiğdem-'in yine öne çıkacağı bir bölüm olacak. Kızın reyting makinesi olduğu anlaşıldı. Burada birkaç cümlesi vardı ve o kadar da ilgi görmedi... :D

Gültepe İnsanları'na da bakarsan sevinirim, linkini vermiştim profilinde... :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Herkes bunu söyledi, gelecek bölüm daha komik olacak inşallah. Sonu da gayet heyecanlı bitecek. Özellikle @Çiğdem-'in yine öne çıkacağı bir bölüm olacak. Kızın reyting makinesi olduğu anlaşıldı. Burada birkaç cümlesi vardı ve o kadar da ilgi görmedi... :D

Gültepe İnsanları'na da bakarsan sevinirim, linkini vermiştim profilinde... :)
hahahha bak cnm @cookies çiğdemin zorakı evliliğinden hit rekoru kırarken
@Cengo da bana artık çiğdem de dizisiyle baya ilgi gördü :F:F:F