Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz / İzlediniz?

• Kefaret | FOX

Oy: 0 0.0%
  • Kim Milyoner Olmak İster? | atv

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Tv İzlemeyeceğim. Survivor artık eskisi gibi seyir zevki vermiyor, o yüzden bu sezon birkaç bölüm hariç izlemedim. MasterChef başlasa da izlesek, Survivor'dan daha eğlenceli :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Merakla beklenen reyting sonuçları, belli oldu.

Teşkilat
bir kez daha tüm gruplarda zirvede yer aldı. Dizi Total grubunda yükseliş yaşarken Ab grubunda sert bir düşüş yaşadı.

Kefaret dizisi tüm gruplarda ilk 10 içerisinde yer aldı fakat dizi tüm gruplarda düşüş yaşadı.

Menajerimi Ara dizisi de tüm gruplarda düşüş yaşadı.

Survivor ve Çok Güzel Hareketler 2 başarılı sonuçlar elde etti.

@Dosi @Aserat @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @BARON男爵 @offensive @The_Erinch @Angelica @denizz19 @emreemreu @serhatt @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @xdragxx @Gerekli24 @AteşBöceği @Ahmed @Staran @seyfullXh @soo @MasacRE @Veteran @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno45 @phoebebuffay @EmreCan @hayret bi şey @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @DR @umuttanyel @Cervantes @Atlass @ömer karataş @yigit_00 @thekinqlord @Ege Bartu @Klaus @A. Poyraz Bilgin @Bussy @781Ens @Walter White ve ilgili herkes

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Menajerimi Ara'da ne zaman çok güzel bölüm olsa reyting iğrenç geliyor alıştık artık. :T: Neyse reyting kaygısı artık minimumda olduğu için şimdilik sorun yok ama yine de hak etmiyor bu reytingleri. :(

Kefaret'in finali için yalanlama gelmişti ama bu oranlarla devam etmesi mümkün değil.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860
Menajerimi Ara için dizi konusunda düşüş yaşaması için gerekli olan tüm olayların bir araya geldiğini söylemiştim. :D Dizi AB'de 2 altına inmediği sürece kanal her türlü devam ettirecek zaten. Dizinin yazın da bu oranlarda devam edeceğini düşünüyorum. Yazın da fazla bir beklentim yok diziden.

• Beğendim
Reactions: Hobbit

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Tek ilgimi çeken dizi Gönül Dağı ve Hercai idi bu sene
Kuzey yıldızını da izliyordum ama Gönül Dağı başlayınca ona geçiş yaptım onun için bir yorum yapamıyacağım:)

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Tek ilgimi çeken dizi Gönül Dağı ve Hercai idi bu sene
Kuzey yıldızını da izliyordum ama Gönül Dağı başlayınca ona geçiş yaptım onun için bir yorum yapamıyacağım:)
Kuzey yıldızı başlarda güzeldi fakat sonra bozdu nedense bende senin dediğin gibi gönül Dağı dizisini fark ettim hemen başladım 1.bölümden izlemeye

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,986
Puanı
1,060
Menajerimi Ara
Total: 1,58 (30)
AB: 2,45 (13)
ABC1: 2,05 (21)

Bu ne rezillik ya...
İstediği kadar reklam alp devam etmesin de bir sorun olmasın, aldığı oranlar rezalet olduğu için devam etmesini doğru bulmuyorum. Emeklere yazık çünkü. Çekiyorsun diziyi ama kimse izlemiyor neredeyse.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Menajerimi Ara
Total: 1,58 (30)
AB: 2,45 (13)
ABC1: 2,05 (21)

Bu ne rezillik ya...
Senarist değişikliği hikayeye ilaç gibi geldi, ama reytinglere bir katkısı yok. Bundan sonra ne yaparlarsa yapsınlar kaçan seyirciyi geri çekemezler gibi.
------

Teşkilat güzel ve heyecanlı bir bölümdü, AB'de neden düştü anlamadım. Sezon finali yapar umarım bir iki haftaya kadar.

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Kuzey yıldızı başlarda güzeldi fakat sonra bozdu nedense bende senin dediğin gibi gönül Dağı dizisini fark ettim hemen başladım 1.bölümden izlemeye
Ne güzel evet ya uzadıkça tadı kaçıyor dizilerin tadında bırakmak en güzeli bence
Kuzey Yıldızı bile sürekli aynı konuları işleyip duruyor artık;) ilk bölümleri çok güzeldi:)

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,071
Puanı
410
Prim verilecekse en azından Menajerimi Ara gibi alternatif bir işe verilsin SÇK gibi daha önce yüz bin kez yapılan klasik romantik komedilere değil.
İkisine de verilmesin ne gerek var 1,5-2 reyting alan işlere.
Bir sürü projeye yer açılır böyle işlerin sündürülmesindense.

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,176
Puanı
460
Kefaret'e güle güle.

Menajerimi Ara keşke dijitalde devam etseydi de bu berbat oranları görmeseydi...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Reytinglere bakarken MA fandom :A Herkes ayrı mood'luk. :A @hayret bi şey

20210510_004048.jpg

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
İkisine de verilmesin ne gerek var 1,5-2 reyting alan işlere.
Bir sürü projeye yer açılır böyle işlerin sündürülmesindense.
En azından izleniyor ve verilen emeklere, çabalara değiyor.
Evet Menajerimi Ara gibi alternatif işler ekrandan sürülsün ve ortalık böyle hamasi mesajlarla vatan millet primi kasıp 12 reyting alan işlere kalsın haklısınız.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Evet Menajerimi Ara gibi alternatif işler ekrandan sürülsün ve ortalık böyle hamasi mesajlarla vatan millet primi kasıp 12 reyting alan işlere kalsın haklısınız.

Kimse Teşkilat'ın adını bile almamış ne alaka yani, neyin savunmasını yapıyorsun. :A

İşte bahsettiğim şey tam da bu diğer işler 1-2 alınca "neden bitmiyor!!!, torpil!!!, vs" demeyi kendinize görev ediniyorsunuz ama kendi dizileriniz 1-2 reytingle devam edince sorun yok. :A

MA nasıl aldığı ürün yerleştirmelerle devam ediyorsa (geçen öyle bir yazı paylaşmıştın), SÇK da yurtdışı satışıyla ayakta duruyor bence şartlar böyle eşitken kimsenin bir başka şeye laf söyleme hakkı yok. Ha laf söylerse de laf yemeyi beklesin, savunmaya farklı şekilde de geçmesin. :A

• Beğendim
Reactions: offensive