9 Şubat 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• 112 Acil Çağrı | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    18

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,308
Puanı
1,060
Abla sen dram dizilerini seviyorsun biliyorum, beğenmen normal. :D

:D Valla dram seviyorum diye demedim ne bilim bir tıkanacak bir konu göremedim diyeyim dedim :D
------

Bende 2 dakka 48 saniye izledim diziyi..
10 yaşında bir oğlan 3 yaşında bir çocuğu öldürdü havası verilen dibine dibine dram yüklü bir dizi kokusu aldım 😁😁😁😁
Tüm bölüm izlesen kesin ağlardın abi sen ben ağladım :(

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Yukarıda sadece ben belirtmiştim gündüz kuşağının reytingleri yok diye, ve bunu yazmışsın. Normal olarak bana mı bu laf diye düşünmüyor değilim. ve Nalaka? :F
O biçim alaka. Forumdan bir arkadaşımız sonuçları en iyi şekilde paylaşıyorken, ona destek olmak yerine, sırf hasetliklerinden ve kıskançlıklarından başka sayfalardan reyting paylaşanlar ve onlara çanak tutanlar da bir zahmet Deniz'den reyting beklentisine girmesinler. Bugünde paylaşmamış zaten sabah kuşağının reytingini, helal olsun kral hareket. :F @denizz19

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,006
Puanı
1,061
Oğlum beklediğim gibi güzel başlamış. :Z Zaten gün müsaitti ama ilk bölüm de sonrakine izleyici taşımak için yeterince ilgi çekiciydi. O yüzden hafta boyunca fısıltı gazetesini çalıştırıp zirve yarışına dahil olacaktır. Türk halkının ilgisini çekecek bir hikayesi ve güzel çatışmaları var umarım karşılığını da alır. En azından şu temcit pilavı Sadakatsiz'i geçse kafi. :A

Kuruluş AB'de 11 reytinge çıkmış güzelim grubu da iyice mahvettiler. :(

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
O biçim alaka. Forumdan bir arkadaşımız sonuçları en iyi şekilde paylaşıyorken, ona destek olmak yerine, sırf hasetliklerinden ve kıskançlıklarından başka sayfalardan reyting paylaşanlar ve onlara çanak tutanlar da bir zahmet Deniz'den reyting beklentisine girmesinler. Bugünde paylaşmamış zaten sabah kuşağının reytingini, helal olsun kral hareket. :F @denizz19
Bence en kısa zamanda Doktor Hanıma görün sen. :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Bence en kısa zamanda Doktor Hanıma görün sen. :A
Haklısın, bugün vasat insanların vasat yazılarına maruz kaldım. Bir gidip görünsem iyi olacak kendi açımdan. :A Senin ihtiyacın yok ama, sen izlediğin o sabah kuşağı programları sayesinde evde tedavi oluyorsun zaten. :F

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Haklısın, bugün vasat insanların vasat yazılarına maruz kaldım. Bir gidip görünsem iyi olacak kendi açımdan. :A Senin ihtiyacın yok ama, sen izlediğin o sabah kuşağı programları sayesinde evde tedavi oluyorsun zaten. :F
Ben seni tanımıyorum, bir kere konuşmuşluğumuz bile yok. Bu nasıl bir kin bana karşı? :F
Boş insanlar tanımadıklarına karşı böyle saldırmaya müsait, o yüzden senin gibi birisiyle tartışmaya bile girmem.
Ayrıca ne izlediğim ve ne yazdığımı da sana soracak değilim. Git sataşacak başka birisini bul. Bye bye :D

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Ben seni tanımıyorum, bir kere konuşmuşluğumuz bile yok. Bu nasıl bir kin bana karşı? :F
Boş insanlar tanımadıklarına karşı böyle saldırmaya müsait, o yüzden senin gibi birisiyle tartışmaya bile girmem.
Ayrıca ne izlediğim ve ne yazdığımı da sana soracak değilim. Git sataşacak başka birisini bul. Bye bye :D
Kendini kin duyulacak kadar değerli mi sanıyorsun? :A Gereksiz kişiler için niye kin duyup kendime zarar vereyim. :F Hadi şimdi sana güle güle. :A

• Harika
Reactions: Ahmed

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Kendini kin duyulacak kadar değerli mi sanıyorsun? :A Gereksiz kişiler için niye kin duyup kendime zarar vereyim. :F Hadi şimdi sana güle güle. :A
değerlim benimğ :love1:❤️🧡💛💚💙💜🖤🤎🤍💔❣️💕💞💓💗💖💘💝❤️‍❤️‍🔥💟