8 Ocak 2023 Pazar Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• MasterChef Türkiye | TV8

Oy: 0 0.0%
  • Kim Milyoner Olmak İster? | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Yargı'nın eksikliği net şekilde hissedilmiş :( Ona rağmen Teşkilat'ın AB'de düşmesi düşündürücü. Geçen sezon bitmeliydi.

Güzel Günler azıcık yükselmiş ama boşluktan olduğu çok belli. Haftaya sert düşüş yaşarsa sezon sonunu zor görür.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Yargı'nın eksikliği net şekilde hissedilmiş :( Ona rağmen Teşkilat'ın AB'de düşmesi düşündürücü. Geçen sezon bitmeliydi.

Güzel Günler azıcık yükselmiş ama boşluktan olduğu çok belli. Haftaya sert düşüş yaşarsa sezon sonunu zor görür.

tüm gruplarda birinci olmuş bu oranları almış diziyemi bitseydi diyorsun düşmüş dediğin ufacık bir düşüş
#Teşkilat 60.bölüm reyting sonuçları..
Total | (1) | 7,62 AB | (1) | 7,17 ABC1 | (1) | 7,71

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,298
Puanı
264
Leylim'in kaybolması konusu bir tık tekrara bağlama gibi oldu farkındayım ama onun dışında nesini sevmedin ki? (b)
Leylim olayı zaten tekrara düşmesinin yanısıra son dönemde izlediğim en gereksiz aksiyondu. Ayrıca Mihran, Selma, Alya üçgeni bu dizinin temposunu aşırı derece düşürüyor ve şahsen hiç ilgimi çekmiyor bu aşk üçgeni. Bu hafta da onlar ön planda olduğu için komedi dozu düşüktü bundan dolayı kötü dedim.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Güzel Günler şahane sıkıcı bir dizi. Bunun daha üstünü alması çok zor. Hiçbir olay yok. Sadece oyunculuklar izletiyor.

Gece izledim bölümü ben gayette güzel bölümdü youtube yorumlarına baktım bir çok kişi bölümü beğenmiş :D
------

Leylim olayı zaten tekrara düşmesinin yanısıra son dönemde izlediğim en gereksiz aksiyondu. Ayrıca Mihran, Selma, Alya üçgeni bu dizinin temposunu aşırı derece düşürüyor ve şahsen hiç ilgimi çekmiyor bu aşk üçgeni. Bu hafta da onlar ön planda olduğu için komedi dozu düşüktü bundan dolayı kötü dedim.

Alya konusunda sana katılıyorum bende Alyayı izlemeye katlanamıyorum onun dışında tüm karakterleri sıkılmadan izleyebilirim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Bölüm içindeki süreleri bakımından öncekilere kıyasla olumsuz bir fark göremedim ama evet o cephede hafif bir tıkanıklık vardı. Neyse ki sonunda beklenen gelişme yaşandığı için sonraki bölümlerde orası da akmaya başlar.