8 Ocak 2023 Pazar Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• MasterChef Türkiye | TV8

Oy: 0 0.0%
  • Kim Milyoner Olmak İster? | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hayrola niye güldün aklına Çöp Adam'ın boşlukta bile yükselemediği mi geldi. :A @Özgür
Hangi boşluk? :A Her hafta rakibi vardı bir boşluk olmadı hiç. Ayrıca Çöp Adam’ın konuyla alakası yokken yine ne diye alaka kurmaya çalışıyorsun.

Güldüğüm kısım şu, ben Çöp Adam için fragmanın ve bölümün etkisiyle yükselebilir derken benimle dalga geçip aynı şeyleri önümüzdeki hafta için söylemen. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Bahaneler hep aynı :A

Neyse sen Ömer e odaklan son kalen o da çökerse mazallah inme iner sana :A
Bahanelik bir şey yok sektörün kanayan yarası. :A

O konuda hiçbir endişem yok diğerleri düşünsün. :Z

Hangi boşluk? :A Her hafta rakibi vardı bir boşluk olmadı hiç. Ayrıca Çöp Adam’ın konuyla alakası yokken yine ne diye alaka kurmaya çalışıyorsun.

Güldüğüm kısım şu, ben Çöp Adam için fragmanın ve bölümün etkisiyle yükselebilir derken benimle dalga geçip aynı şeyleri önümüzdeki hafta için söylemen. :A
Çarşamba Kuruluş dışında 5-6 tane dizi var ama hiçbiri doğru düzgün izlenmiyor çok olup boş olan bir gün. :A Ben yükselmesi için değil düşüş az olur diye söyledim daha gerçekçi bir beklenti. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Çarşamba günü 5-6 tane dizi var ama hiçbiri doğru düzgün izlenmiyor çok olup boş olan bir gün. :A Ben yükselmesi için değil düşüş az olur diye söyledim daha gerçekçi bir beklenti. :A
Kuruluş ne o zaman. :A Gören de hiçbir rakibi yokken yükselmedi zannedecek. :A Çarşamba günü tüm diziler yayınlandı ama senin gibi anca Yargı yokken yükseliş yaşamaya sevinmeliyim haklısın. :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Kuruluş ne o zaman. :A Gören de hiçbir rakibi yokken yükselmedi zannedecek. :A Çarşamba günü tüm diziler yayınlandı ama senin gibi anca Yargı yokken yükseliş yaşamaya sevinmeliyim haklısın. :F
Kuruluş'la Çöp Adam'ın kitlesi aynı değil Yargı ve Güzel Günler benzerliğinin aksine. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061

Çarşamba Kuruluş dışında 5-6 tane dizi var ama hiçbiri doğru düzgün izlenmiyor çok olup boş olan bir gün. :A Ben yükselmesi için değil düşüş az olur diye söyledim daha gerçekçi bir beklenti. :A
Yargı yokken ab yi toparlayamamış güzel günler hala konuşuyorsun :A

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,316
Puanı
264
Güzel Günler Yargı'nın yokluğunda bi tık yükselmiş ama kalıcı olacağını sanmıyorum. Önümüzdeki hafta Survivorın da gelişiyle daha zorlu olacak. Üstelik bu hafta belki de en kötü bölümü yayınlandı. Daha eğlenceli, ilgi çekici bi bölümle bu fırsatı değerlendirebilirdi ama pek umudum yok.

• İlginç
Reactions: Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kuruluş'la Çöp Adam'ın kitlesi aynı değil Yargı ve Güzel Günler benzerliğinin aksine. :A
Kitleden bahsetmiyorum sen Çöp Adam boşlukta bile yükselemedi diyorsun ben de tüm rakipleri yayınlandı boşluk yok diyorum. :A Neyse son sevinçlerin haftaya yine 3’lere düşünce mızırdamaya başlarsın. :A
------

Teşkilat düşüp 7 almış onun dışında 4 bandını gören iş olmamış yani AB dün akşam maç telaşından dolayı ekrandan uzak kalmış normal bir durum. :A
Çünkü başka iş yoktu dün. :A Çok normal 4 alan bir yapımın olmaması. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Kitleden bahsetmiyorum sen Çöp Adam boşlukta bile yükselemedi diyorsun ben de tüm rakipleri yayınlandı boşluk yok diyorum. :A Neyse son sevinçlerin haftaya yine 3’lere düşünce mızırdamaya başlarsın. :A
------

Çünkü başka iş yoktu dün. :A Çok normal 4 alan bir yapımın olmaması. :A
Masterchef'te final öncesi son eleme olması lazım daha yüksek alabilirmiş mesela o da. :A Ay neyse konuyu çarşamba pazarına çevirmeye gerek yok yükselmiş mi yükselmiş umarım senin dileğin de tutar. :A

• Aynen
  • Güldürdün
Reactions: Özgür and 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Güzel Günler Yargı'nın yokluğunda bi tık yükselmiş ama kalıcı olacağını sanmıyorum. Önümüzdeki hafta Survivorın da gelişiyle daha zorlu olacak. Üstelik bu hafta belki de en kötü bölümü yayınlandı. Daha eğlenceli, ilgi çekici bi bölümle bu fırsatı değerlendirebilirdi ama pek umudum yok.
Leylim'in kaybolması konusu bir tık tekrara bağlama gibi oldu farkındayım ama onun dışında nesini sevmedin ki? (b)

• Beğendim

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Güzel Günler yükselmiş ama AB'de daha fazla artış beklerdim. Haftaya zor olacak ama yine de 3 bandına düşse de devam eder.

• Beğendim