8 Kasım 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,300
Puanı
860
Screenshot_20211109-100408~4.png
Screenshot_20211109-100250~2.png
Screenshot_20211109-100250~4.png
Screenshot_20211109-100408~3.png

#MasterchefTürkiye

Total (8) 4,38
AB (4) 4,85
ABC1 (5) 5,48

#ÇokGüzelHareketler2

Total (20) 2,13
AB (15) 1,87
ABC1 (22) 1,94

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Yasak Elma' rakiplerinden etkilenerek çok sert bir düşüş yaşamış, her türlü reytingleri gayet iyi. Tüm gruplarda 2. sırada yer almış. Senaryoda hareketlilik geldiğinde +7 reytinge çıkışlar yapar yeniden.

'Üç Kuruş' çok sert düşmüş, bırak yükselmeyi olan reytingini de kaptırmış. Zirveyi kaybettiği gibi ilk üçten de uzaklaşmış, 'İçerde' ve 'Çukur' havası alınamayacağı netleşti gibi.

'Alparslan' çok güzel başlamış, kocaman tebrikler. Yakında çift rakamları da görecektir diye düşünüyorum.

'Kalp Yarası' düşüşünü sürdürüyor, ilk on dışına çıkmış. Düşüşü devam edecek gibi görünüyor.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Ahh bu trt 1 dizileri…

Gökten gelen izleyici kitlesiyle zirveye yerleşiyolar :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,226
Puanı
1,060
TRT direk hepsini çiğneyerek tepeye gelmiş...
Barbaroslardan daha dikkat çektiği ortada...

Tüm dizileri sarsmış.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Alparslan çok iyi başlamış. Ben 5 falan alır sanıyordum.
Bu arada TRT-de Masumlar Apartmanı dışında birşey izlemem ve sevdiyim bir kanal değil. Amma yine de dizileri başarılı gidince forumda hemen gölge düşürülmeye çalışılıyor, zaten o tarz çok fazla yorum gelecek yine. Çünkü şike falan olsa, en iddialı yeni işi Barbaroslar 5-6 zor alıyor, Kıbrıs dizisi desen 3-lere inmiş, Masumlar zaten güçlü rakipi olmasa da geçen sezonun çok uzağında reytingler alıyor. Gönül Dağı ve Teşkilat sadece geçen sezonki kadar iyi gidiyor ve olduğu günlerin açık ara en büyük rakipleri. Devlet kanalı olduğu için böyle yorumları anlamak istiyorum amma sonuçlar ortada yani, sadece yüksek alınan işleri görüp suç atmak büyük haksızlık. Genel bir tabloya bakmak lazım.
Aynı yorumları başka üyeler birkaç yıl önce Show TV için farklı şekilde yapıyorlardı. O dönem çok düşük gidiyordu kanal ve biraz tutan işleri hemen gözlerine batıyordu bazı kesimin. O zamanlar da Show-u çok savunuyordum, çünkü haksız yere başarılı işlere gölge düşürmek büyük saçmalık.

Üç kuruş çok feci düşmüş. Ben bu hafta yükseliş bekliyordum, tüm ekip ve kanal da şok olmuştur. Bakalım en azından 5 civarı reytingleri koruya bilecek mi.

Yasak Elma etkilenmiş amma kemik kitlesi var, yine yükselir.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Yasak Elma art arda gelen ilgi çekici bölümlerden sonra bu hafta merak ve heyecan unsuru olarak düşük bir bölümle ekrana geldi, düşüş yaşamasını bekliyordum o yüzden. Olaylı bölümler geldiğinde yükselecektir yine.

Üç Kuruş reytingleri de şaşırtmadı, ilk bölümün meraktan izlendiği belliydi. Çukur ve İçerde etkisi yaratamayacağı kesin ama yine de durumu vahim değil gibi. Çarpışma ile aynı kaderi yaşamazlar umarım.

Alparslan geçen sezona yakın oranlarla devam eder muhtemelen. Kalp Yarası'nın da ömrü pek uzun gözükmüyor.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Alparslan çok iyi başlamış. Ben 5 falan alır sanıyordum.
Bu arada TRT-de Masumlar Apartmanı dışında birşey izlemem ve sevdiyim bir kanal değil. Amma yine de dizileri başarılı gidince forumda hemen gölge düşürülmeye çalışılıyor, zaten o tarz çok fazla yorum gelecek yine. Çünkü şike falan olsa, en iddialı yeni işi Barbaroslar 5-6 zor alıyor, Kıbrıs dizisi desen 3-lere inmiş, Masumlar zaten güçlü rakipi olmasa da geçen sezonun çok uzağında reytingler alıyor. Gönül Dağı ve Teşkilat sadece geçen sezonki kadar iyi gidiyor ve olduğu günlerin açık ara en büyük rakipleri. Devlet kanalı olduğu için böyle yorumları anlamak istiyorum amma sonuçlar ortada yani, sadece yüksek alınan işleri görüp suç atmak büyük haksızlık. Genel bir tabloya bakmak lazım.
Aynı yorumları başka üyeler birkaç yıl önce Show TV için farklı şekilde yapıyorlardı. O dönem çok düşük gidiyordu kanal ve biraz tutan işleri hemen gözlerine batıyordu bazı kesimin. O zamanlar da Show-u çok savunuyordum, çünkü haksız yere başarılı işlere gölge düşürmek büyük saçmalık.

Üç kuruş çok feci düşmüş. Ben bu hafta yükseliş bekliyordum, tüm ekip ve kanal da şok olmuştur. Bakalım en azından 5 civarı reytingleri koruya bilecek mi.

Yasak Elma etkilenmiş amma kemik kitlesi var, yine yükselir.
Yavrum sen hep Show fanı değil miydin? O zamanlarla ne ilgisi var. Ah ah ne çatışırdık tabi :bhr:

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Ahmed

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Yavrum sen hep Show fanı değil miydin? O zamanlarla ne ilgisi var. Ah ah ne çatışırdık tabi :bhr:
İlk başlarda öyleydim Atacanla birlikte. :A Ama sonra kendi yavrum gibi savunmaya başlamıştım kötü insanlara karşı. :A
Ne günlerdi be, şimdi açıp bişey izlemiyorum ama yine laf eden olursa savunurum eski aşkımı. :bhr:

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İlk başlarda öyleydim Atacanla birlikte. :A Ama sonra kendi yavrum gibi savunmaya başlamıştım kötü insanlara karşı. :A
Ne günlerdi be, şimdi açıp bişey izlemiyorum ama yine laf eden olursa savunurum eski aşkımı. :bhr:
Siz Atoşla Show, biz Kaan'la D fanı olarak iyi ortam yapıyorduk. Cidden ne günlerdi. :bhr: Ben neyse ki hep D fanıyım, çizgimden hiç çıkmadım. :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Ahmed