8 Kasım 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
reyting-sonuclari-fav10-jpg.101059

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu.
Tüm gruplarda 'Alparslan: Büyük Selçuklu' zirvede!
  • 'Uyanış: Büyük Selçuklu'nun devamı olarak başlayan 'Alparslan: Büyük Selçuklu' ilk bölümüyle üç grupta da açık ara zirveye yerleşti.​
  • 'Üç Kuruş' 2. bölümüyle Total ve ABC1'de dikkat çekici bir düşüş yaşayarak zirveden uzaklaştı.​
  • 'Yasak Elma' düşüşüne rağmen tüm gruplarda 2. olurken 'Kalp Yarası' AB'de ilk 10 dışına kadar geriledi.​

Moderatörün son düzenlenenleri:

sanrikent

Üye
Reaksiyon puanı
33
Puanı
29
bu akşam izlenecek çok yapım var. masterchef yasak elma 3 kuruş alparslan. hepsini merak ediyorum.

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
şuan sadece 3 kuruşa bakıyorum. diğerlerine bakamıyorum doğal olarak. youtubedan sahnelerine bakarım boş vaktimde genelde. anketi işaretlemek istedim sadece. yasakmıydı? düzelteyim yanıltıyorsa sonuçları.
Yasak değil. Kuralsız anket bu :A

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
şuan sadece 3 kuruşa bakıyorum. diğerlerine bakamıyorum doğal olarak. youtubedan sahnelerine bakarım boş vaktimde genelde. anketi işaretlemek istedim sadece. yasakmıydı? düzelteyim yanıltıyorsa sonuçları.
yok ya niye yanıltsın sonuçları dürüst olmuşsun bence güzel birşey üç kuruş nasıl gidiyor? ☺️

sanrikent

Üye
Reaksiyon puanı
33
Puanı
29
Yasak değil. Kuralsız anket bu :A

oy vermemişim zaten. şimdi farkettim.
üç kuruş
yasak elma
masterchef
alparslan (Fahriyeye bakıp çıkacağım)

yok ya niye yanıltsın sonuçları dürüst olmuşsun bence güzel birşey üç kuruş nasıl gidiyor? ☺️

oyuncular çok başarılı. çoçukluklarına giderek olayları biraz daha açmaya başladılar. bu efe nasıl ayrılmış diğer kardeşlerinden onu merak ediyorum. eleştirdiği roman insanlarından biri olması gerçeğiyle ne zaman yüzleşecek acaba? biraz yavaş ilerliyor ama derinden gidiyor.

• Beğendim
Reactions: Dosi

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
oy vermemişim zaten. şimdi farkettim.
üç kuruş
yasak elma
masterchef
alparslan (Fahriyeye bakıp çıkacağım)

oyuncular çok başarılı. çoçukluklarına giderek olayları biraz daha açmaya başladılar. bu efe nasıl ayrılmış diğer kardeşlerinden onu merak ediyorum. eleştirdiği roman insanlarından biri olması gerçeğiyle ne zaman yüzleşecek acaba? biraz yavaş ilerliyor ama derinden gidiyor.
heyecan var mı acaba dizide şuan açtım 1.bölüme hakim olmadığım için ritimsiz gidiyor gibi geldi bana dizi müziği de kullanılmadığı için bazı sahnelerde garip geldi

sanrikent

Üye
Reaksiyon puanı
33
Puanı
29
heyecan var mı acaba dizide şuan açtım 1.bölüme hakim olmadığım için ritimsiz gidiyor gibi geldi bana dizi müziği de kullanılmadığı için bazı sahnelerde garip geldi

durağan gidiyor bencede. raha özcan'ı görmek güzeldi. oyunculuklar çok başarılı.