8. Gün - Tanıtım Fragmanı | ATV

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Cuma olmaz bence bu dizi ya pazartesi ya da perşembe olur ATVnin boş günlerini düşünürsek ayrıca pazartesi günü Ay yapımın başka bir dizisi olduğu için perşembe olur gibi geliyor bana :A

Aaa bu arada benim devreler yine yandı ayoll :F Salı olursa Eşkiyaı tercih ederim diyorum bu dizide Atv dizisi Salı nasıl olsunda rakip olsunlar :A :A :A

Senin bu hatanı fark etmediğimize göre bizim de devreler yanmış demektir @Forumdash :A :A

Kanatsız Kuşlar yokmu ogün :A Zaten kanalın Eşkiya ve Karadeniz dizisiyle birlikte iyi reytingli 3.dizisi :A Diğer dizileri bu yıl dökülüyor :A Ben Emrahı şutlar Cumaya alırdım tahminimi öyle kullanayım :A

Bu reyting cihazları digitürk kullananları kapsıyormuş sanırım yanı reytinge etki ediyorum 1 kişi 1 kişidir hesabı :A

Hepsine toplu cevap vereyim bir CEO'ya yakışır şekilde :X

Birincisi o hatayı fark ederdim ama dizi izliyordum :A
ikincisi; Atv ile pazartesi görüşme yapıcaz. NTC Medya Kırgınları bitirip pazartesine Emrahın dizisi çektirmeyi planlıyorum. Cumaya biz yerleşmeliyiz. Olmaz ise Perşembe bizim garanti günümüz :A Kırık Kuşları cmts'ye attırcaz:p Pazartesi biten kırgınların yerine Masum olmayan 4 erkek dizisini koyucaz. Sonuçta pazartsi hep erkek başrol oyunculu diziler var:F Pazartesi kesin kırgın çiçekleri yok edecem ama @denizz19 askerdeyken:A

Diğer kaçakta geldi :A Aaa baksana @eskici bu @destere ile @Forumdash neden aynı zamanda gidip aynı zamanda geliyor :A bunlar bizi aldatıyor birbirleriyle bir oklava vereyim eline sen Forudmash a ben destere ye :A :A :A
Geçen gün açıkladım ama inanmadınız :F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

ikincisi; Atv ile pazartesi görüşme yapıcaz. NTC Medya Kırgınları bitirip pazartesine Emrahın dizisi çektirmeyi planlıyorum. Cumaya biz yerleşmeliyiz. Olmaz ise Perşembe bizim garanti günümüz :A Kırık Kuşları cmts'ye attırcaz:p Pazartesi biten kırgınların yerine Masum olmayan 4 erkek dizisini koyucaz. Sonuçta pazartsi hep erkek başrol oyunculu diziler var:F Pazartesi kesin kırgın çiçekleri yok edecem ama @denizz19 askerdeyken:A

En uygun gün Cuma bendece orayı ayarlayın @eskici çatlasın :A :A :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Aaa @destere de meraklı dedikodumu yapmaya ama yaptıktan sonra bana rapor et:A :A :A
Etiket yaparız merak etme :A

Asıl seni çok bekledik @eskici ile.. @Çiğdem- zaten burdaydı. Özele geçicektik 4müz:A
Diğer kaçakta geldi :A Aaa baksana @eskici bu @destere ile @Forumdash neden aynı zamanda gidip aynı zamanda geliyor :A bunlar bizi aldatıyor birbirleriyle bir oklava vereyim eline sen Forudmash a ben destere ye :A :A :A
Bu ikisi bir şeyler karıştırıyor ama dur bakalım anlarız :A :A

En uygun gün Cuma bendece orayı ayarlayın @eskici çatlasın :A :A :A
Ben niye çatlıyım be beni ilgilendiren bir şey yok ben sadece fikrimi söyledim eğer Cuma olursa ATV kaybeder :A :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Aaa ne istiyorsun ozaman boş gününe gelecek işte :A Bende İstanbullu Gelin izliyorsun sandım :A :A :A
Yok ya işim olmaz öyle saçma sapan dizilerle :A beni ilgilendirmez zaten istedikleri güne koysunlar bu dizi tutar gibi görünüyor ama dediğim gibi sadece kanala tavsiyede bulundum Cuma günleri zaten iyi giden bir dizileri var onu harcamadan başka bir günde bu diziyi tutturabilirler :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok ya işim olmaz öyle saçma sapan dizilerle :A beni ilgilendirmez zaten istedikleri güne koysunlar bu dizi tutar gibi görünüyor ama dediğim gibi sadece kanala tavsiyede bulundum Cuma günleri zaten iyi giden bir dizileri var onu harcamadan başka bir günde bu diziyi tutturabilirler :A :A
@Forumdash Emrahı Pazartesiye atıp Kırgın Çiçekleri bitiricekmiş :A :A :A

Burcu ecünnüsünü izlemek zorunda kalacaksın oh oh. :Z
Biricikmi Aaa o kızın olduğunu unutmuşum ben bu dizide , tanıtımda tek İskenderi görünce
:( :( :( @eskici @Forumdash

Son düzenleme:

Forum İstatistikleri

Konular
170,507
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin