8. Gün - Tanıtım Fragmanı | ATV

Bizden önce fark etmen yaptığın hatayı değiştirmez ama
Hahah Aaa iyi yönden bakalım Salı olamıcak onu anladım

Çarşamba zaten olamaz , İnş Kırgın Çiçekleri bitirip bunuda Pazartesi yapmazlar Kenanda Pazartesi gelmeyi düşünüyor zaten

Hahah Aaa iyi yönden bakalım Salı olamıcak onu anladım

Çarşamba zaten olamaz , İnş Kırgın Çiçekleri bitirip bunuda Pazartesi yapmazlar Kenanda Pazartesi gelmeyi düşünüyor zaten
Bence perşembe olur hem daha boş bir gün hem de pazartesi Ay yapımın çakma bir dizisi var

Bence perşembe olur hem daha boş bir gün hem de pazartesi Ay yapımın çakma bir dizisi var
Kanatsız Kuşlar yokmu ogün
Zaten kanalın Eşkiya ve Karadeniz dizisiyle birlikte iyi reytingli 3.dizisi
Diğer dizileri bu yıl dökülüyor
Ben Emrahı şutlar Cumaya alırdım tahminimi öyle kullanayım

Kanatsız Kuşlar yokmu ogün
Zaten kanalın Eşkiya ve Karadeniz dizisiyle birlikte iyi reytingli 3.dizisi
Diğer dizileri bu yıl dökülüyor
Ben Emrahı şutlar Cumaya alırdım tahminimi öyle kullanayım
Emrah Kanatsız reyizlerden daha çok izleniyor sen yanlış görmüşsün herhalde reytingleri yani Emrah'ı şutlamak mantıksız olur

Emrah Kanatsız reyizlerden daha çok izleniyor sen yanlış görmüşsün herhalde reytingleri yani Emrah'ı şutlamak mantıksız olur
Kanatsız Kuşlar totelde sıralama olarak zirveye oynuyor Bizim Hikaye ile ama Emrah geçen yıl totelde liderdi şimdi sıralamada düştü ben atardım tekmeyi

Kanatsız Kuşlar totelde sıralama olarak zirveye oynuyor Bizim Hikaye ile ama Emrah geçen yıl totelde liderdi şimdi sıralamada düştü ben atardım tekmeyi
Yok ya kanatsızlar düşmeye başladı zirve günleri geride kaldı artık tüm gruplara bakınca Emrah daha iyi bir durumda görünüyor şu an