Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı (TV’de İlk) | Show TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Orada şunu demek istedim aslında kaçta reklama girip kaçta döndüğünü bilmediğim için bir şey diyemem ama 15’ten uzun sürmediğini biliyorum. :A
Bildiğinden şüphem yok aşko ama yıllardır var olan kuralı söylediğim için alıntı yaptığım diğer kişiden tepki görüyorum en iyisi kaçayım. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bildiğinden şüphem yok aşko ama yıllardır var olan kuralı söylediğim için alıntı yaptığım kişiden tepki görüyorum en iyisi kaçayım. :A
Yallah sinir ettin beni yine laf sokar gibi bir de gülücük koymuşsun o mesaja ona sinirlendim. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,850
Puanı
1,060
İlk kısmı Angelica'ya en sonuncusunu da reklam durumunu bilmiyorum dediğin için sana söyledim biraz karışıklık oldu evet. :A

Yahu ben bir şey demiyorum ki RTÜK'ün koyduğu kural bu. Reklam 15 dakika sürebilir daha fazlası mümkün değil. Sana uzun geliyorsa sorun reklam süresinde değil demek ki.
Cevap verme şeklini diyorum özgüre cevap verme şekline bak bana cevap verdiğin şe kle bak şu emojiyi bana koyma dedim hala koyuyorsun....

• Güldürdün
Reactions: Doğan

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
aslında sadece reklam değil senaryo düzelmesi lazım aşka ve bebeğe yoğunlaştılar düşmesi normal bence
“Töre”, “mafya”, “doğu şivesi”, “aşiret”, “Ebru Şahin” gibi bilimum Total unsurları yükleniyor...

Yükleniyor...

Yükleniyor...

Yükleme başarılı...

“Hercai Doktor” izlemeye hazır...

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,850
Puanı
1,060
“Töre”, “mafya”, “doğu şivesi”, “aşiret”, “Ebru Şahin” gibi bilimum Total unsurları yükleniyor...

Yükleniyor...

Yükleniyor...

Yükleme başarılı...

“Hercai Doktor” izlemeye hazır...

Yeter ama ben senden büyüğüm şakanında biri sınırı var enes susayım diyorum olmuyor ya

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Yeter ama ben senden büyüğüm şakanında biri sınırı var enes susayım diyorum olmuyor ya
Abla büyüğüm olman her dediğine katılacağım anlamına gelmiyor. Eleştirdiğin şeylerin en hafif tabiri ile mantıklı olmadığını düşündüğüm için şakayla karışık cevap vermeyi tercih ettim.

• Beğendim
Reactions: Aserat and Doğan

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,850
Puanı
1,060
Abla büyüğüm olman her dediğine katılacağım anlamına gelmiyor. Eleştirdiğin şeylerin en hafif tabiri ile mantıklı olmadığını düşündüğüm için şakayla karışık cevap vermeyi tercih ettim.

Benim düşüncem o katılmak zorunda olmadığın gibi benimle dalga geçemezsin tamam mı öyle şaka olmaz

• Beğendim

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,578
Puanı
1,060
BZÇ MD'ye nal toplatmış tebrikler dizime. :Z

MD bu sezon bu oranlara takılı gidecek belli oldu.

Yeni Hayat totali de 3'e sabitlerse bir süre daha devam eder sorunsuz.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Yeni Hayat'ın yükselişine sevindim, haftayada rakibi olmayacak sanırım. Yeni senaristlerle (artık gelsinler lütfen :A ) yükselişini sürdürebilir. :Z