Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı (TV’de İlk) | Show TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,959
Puanı
1,060
Anca rakibi düşünce zirveyi kılpayı alabilen bir dizi için mi kuduracağım iyi şaka. :A
Sen kendini böyle avutmaya devam et. Dizinin kendisi yükseldiği için zirvede rakibi düştüğü için değil. :Z

• Güldürdün
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
haticeye bakmayın neticeye bakın .sonunda atv kazanmış ..foxun düşüceğeni sanmazdım farklı dizi diye

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ama herkese 15 dakika reklam vermiyo özeti uzun tutmuyor özgür burda @The_Erinch abime katılıyorum özeti kısa tutmalı Fox reklamda az olmalı Fox un reklamları diğer kanallara göre çok uzun ya
15 dakika reklam zorunlu bir kere. Her kanal veriyor. Bence en uzun reklamlar TV8'de. Çoğu zaman kuşak birleştirdiği için 30 dakika reklam izlediğimiz oluyor. :D

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
15 dakika reklam zorunlu bir kere. Her kanal veriyor. Bence en uzun reklamlar TV8'de. Çoğu zaman kuşak birleştirdiği için 30 dakika reklam izlediğimiz oluyor. :D

Tamamda ben diyorum ki Fox un reklamları 15 dakikadan uzun bence :D e işte bu kadar reklam yanlış onu anlatmaya çalışıyorum :D aslında sadece reklam değil senaryo düzelmesi lazım aşka ve bebeğe yoğunlaştılar düşmesi normal bence

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tamamda ben diyorum ki Fox un reklamları 15 dakikadan uzun bence :D e işte bu kadar reklam yanlış onu anlatmaya çalışıyorum :D aslında sadece reklam değil senaryo düzelmesi lazım aşka ve bebeğe yoğunlaştılar düşmesi normal bence
15 dakikadan fazla sürdüğünü sanmıyorum, dün izlemedim o yüzden bilemiyorum bir şey diyemeyeceğim. :D

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,943
Puanı
1,061
15 dakikadan fazla sürdüğünü sanmıyorum, dün izlemedim o yüzden bilemiyorum bir şey diyemeyeceğim. :D
Yahu reklam niye 15 dakikadan fazla sürsün hiçbir kanal 1 saatte 15 dakikadan fazla reklam veremez zaten. Her zamanki gibi en sonda yarım saat reklam verildi o da kuşaklar birleştiği için. :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yahu reklam niye 15 dakikadan fazla sürsün hiçbir kanal 1 saatte 15 dakikadan fazla reklam veremez zaten. Her zamanki gibi en sonda yarım saat reklam verildi o da kuşaklar birleştiği için. :)
Ee ben ne demişim? :A En başta zaten 15’ten fazla sürmediğini söyledim.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060

Ben düşüncemi söyledim sadece bana 15 dakika gibi gelmiyor süre anlatabildim mi bu arada bir daha bana böyle cevap vereceksen verme eray tamam mı....

• Harika
Reactions: Doğan

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,943
Puanı
1,061
Ee ben ne demişim? :A En başta zaten 15’ten fazla sürmediğini söyledim.
İlk kısmı Angelica'ya en sonuncusunu da reklam durumunu bilmiyorum dediğin için sana söyledim biraz karışıklık oldu evet. :A
Ben düşüncemi söyledim sadece bana 15 dakika gibi gelmiyor süre anlatabildim mi bu arada bir daha bana böyle cevap vereceksen verme eray tamam mı....
Yahu ben bir şey demiyorum ki RTÜK'ün koyduğu kural bu. Reklam 15 dakika sürebilir daha fazlası mümkün değil. Sana uzun geliyorsa sorun reklam süresinde değil demek ki.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İlk kısmı Angelica'ya en sonuncusunu da reklam durumunu bilmiyorum dediğin için sana söyledim biraz karışıklık oldu evet. :A

Yahu ben bir şey demiyorum ki RTÜK'ün koyduğu kural bu. Reklam 15 dakika sürebilir daha fazlası mümkün değil. Sana uzun geliyorsa sorun reklam süresinde değil demek ki.
Orada şunu demek istedim aslında kaçta reklama girip kaçta döndüğünü bilmediğim için bir şey diyemem ama 15’ten uzun sürmediğini biliyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat