Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Ateş Kuşları | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı | TRT 1

• Tuzak | TV8

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    15

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,024
Puanı
1,061
Heyatım siz işsiz misiniz kendi diziniz yetmedi takip dizinin reytinglerini takip ediyoruz :eek: kandil olur maç olur yeni rakip gelir senaryo bozulur dizi düşer 1-2 hafta ne cat bunda :eek: önemli olan düşüşün kalıcı olmaması
İkimiz de tüm dizilerin reytinglerini takip ediyoruz zaten şaka mısın. :A Aynen düşüş olursa da iki şiddet sahnesi koyup yükselirsiniz sorun yok nasılsa. :A

• Beğendim
Reactions: offensive

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,897
Puanı
1,061
İkimiz de tüm dizilerin reytinglerini takip ediyoruz zaten şaka mısın. :A Aynen düşüş olursa iki şiddet sahnesiyle yükselirsiniz sorun yok nasılsa. :A
Toplum bundan anlıyorsa napsınlar:))) diğer dizide kolonyanın alkolü senaryo konusu bence hangisi daha rezil tartışmayalım :A ben 30 tane vadiciye karşı savaşıp galip gelmiş biriyim sen tüy siklet kalırsın :X

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,024
Puanı
1,061
Toplum bundan anlıyorsa napsınlar:))) diğer dizide kolonyanın alkolü senaryo konusu bence hangisi daha rezil tartışmayalım :A ben 30 tane vadiciye karşı savaşıp galip gelmiş biriyim sen tüy siklet kalırsın :X
Kolonya konusu gerçekte de varmış birkaç yerden daha duyunca şüphem kalmadı. Ayrıca varsın en rezili bu olsun mutfak ortasında kadın boğazlamaktan iyidir. :) Ben de sokaklı sanatlı bazı elem yumağı üyeleri devirip geldim senden korkacak değilim. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,897
Puanı
1,061
Kolonya konusu gerçekte de varmış birkaç yerden daha duyunca şüphem kalmadı. Ayrıca varsın en rezili bu olsun mutfak ortasında kadın boğazlamaktan iyidir. :) Ben de sokaklı sanatlı bazı elem yumağı üyeleri devirip geldim senden korkacak değilim. :A
Ayy kızı camdan attılar üstüne namus meselesi mazareti göstermeye çalıştılar bunun üstü sen anlat Karadeniz ya da kırgın çiçekler daha üstü yok :X

Dağ ayısı fatih in ve annesinin psikolojik şiddet çalışmalarını saymıyorum bile yani ucuzluktan reyting kasma konusunda önde olan belli tartışmaya gerek yok :X

Sokak şeysi elem kederiyle kendini imha etti sana gerek yoktu pek :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,024
Puanı
1,061
Ayy kızı camdan attılar üstüne namus meselesi mazareti göstermeye çalıştılar bunun üstü sen anlat Karadeniz ya da kırgın çiçekler daha üstü yok :X

Dağ ayısı fatih in ve annesinin psikolojik şiddet çalışmalarını saymıyorum bile yani ucuzluktan reyting kasma konusunda önde olan belli tartışmaya gerek yok :X

Sokak şeysi elem kederiyle kendini imha etti sana gerek yoktu pek :A
Evet sonra da camdan atılan kadın namus zırvalığını ağza tıkarak doğru olanı gösterdi niyeyse işine gelen kısmı alıyorsun. :A Ben burada fiziksel şiddetten bahsediyorum psikolojik şiddet olmayan dizi kaldı da sanki. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kızılcık bu haftalık düşüş yaşasa da yine de rakibine geçit vermemiş. :A Yalı çapkını bütün tuşlara basmıştı dün akşam şiddet anlamında ama totalde düşmüş:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,897
Puanı
1,061
Evet sonra da camdan atılan kadın namus zırvalığını ağza tıkarak doğru olanı gösterdi niyeyse işine gelen kısmı alıyorsun. :A Ben burada fiziksel şiddetten bahsediyorum psikolojik şiddet olmayan dizi kaldı da sanki. :A
Boşandı mı boşanmadı daha istediği kadar ağza tıksın:A

Ayol adam ikizinin eşini almış sidik yarıştırır gibi bu senaryo konusuna girmeyelim :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,183
Puanı
1,060
Gayet tutarlımı yazıyor Ömeri başta iyiydi sonra birden cumaya giden abisinin elini öpen adam oldu ilk bölümlerde hiç el öpmüyordu Kıvılcım desen tarafları dinlemeden karar vermiyordu herkese meydan okuyan Nur sema boşanma davası açamıyor kız gitti babasını tehdit ederek yardım istedi bunlara gayet tutarlı diyorsan sen bilirsin ayrıca dün bir sürü yorum okudum hepsi diziye kızıyordu Kıvılcıma başta böyle değildi diyen bir çok yorum okudum sen biraz yorum oku bence yada dikkatli izle
Ay abisinin elini öpmesiyle tutarsızlığın ne alakası var saçmalıyorsun. :F Bu saydıklarının hiçbiri geçerli sebepler değil. Bence tvdeki tüm dizileri izlemekten senin kafan çorba olmuş en iyisi sen dikkatli izle. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,337
Puanı
1,060
Ay abisinin elini öpmesiyle tutarsızlığın ne alakası var saçmalıyorsun. :F Bu saydıklarının hiçbiri geçerli sebepler değil. Bence tvdeki tüm dizileri izlemekten senin kafan çorba olmuş en iyisi sen dikkatli izle. :A

Yoo ben gayette dikkatli izliyorum niye geçerli olmuyor başta Ömer öylemiydi aç bak ilk bölümlere öyle yorumla
------

Kızılcık bu haftalık düşüş yaşasa da yine de rakibine geçit vermemiş. :A Yalı çapkını bütün tuşlara basmıştı dün akşam şiddet anlamında ama totalde düşmüş:F

Ab de yükseldik amaa alacağız sizden yerimizi :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,337
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi