Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Akıncı | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    24

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
u9Pmoq.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu!
Total'de 'Arka Sokaklar', AB ve ABC1'de 'Kırmızı Oda' zirvede.

screenshot-4-95dz.jpg

5C73fH.jpg
------

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: STAR

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
TV izlemiyorum ben bu akşam nostalji yapıp " Beşik Kertmesi " izlemeyi düşünüyorum

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Kırmızı Oda reytingleri @Aserat
TOTAL: 8,12
AB: 11,64
ABC1: 10,74
------

Total grubunda zirveyi kıl payı 0,06 farkla kaçırmışız bu hafta.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Kırmızı Oda Total'deki farkı 0.06'ya kadar indirmiş tebrikler. :Z Sezon başından beri bir kere bile (yılbaşında bile yayınlandı) ara vermeden süre nadir dizilerden olmasına rağmen yorulmadan yoluna devam ediyor. Bir dönem İstanbullu Gelin böyle cuma zirvesine kurulmuştu şimdi aynı yoldan başka bir Onur Güvenatam-Gülseren Budayıcıoğlu dizisi gidiyor. Onun kadar uzun bir ömrü olması dileğiyle. :Z

Son Yaz'ın yokluğunda AB'ye başka alternatif çıkmamış resmen aradaki destansı farka bakarken kör oldum. :A

Ramo'nun erken bitmesi ne kadar hatalıysa Güldür Güldür'ün cumaya dönmesi bir o kadar doğru bir karar olmuş Show için.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,056
Puanı
410
KO hala ederinin üstünde almış ama haftalıkta biz yine güzel sonuçlardayız :Z:Z:Z:Z
4 eylülden beri nonstop yayınlanıyor ve yılbaşı arası bile vermeye korkuyor, biliyor ki bir hafta ara verse kayıplarla geri dönecek :A:A

Güldür Güldür Show hak ettiği güne geri dönünce oranlarına geri kavuştu tebrikler 👏

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
KO hala ederinin üstünde almış ama haftalıkta biz yine güzel sonuçlardayız :Z:Z:Z:Z
4 eylülden beri nonstop yayınlanıyor ve yılbaşı arası bile vermeye korkuyor, biliyor ki bir hafta ara verse kayıplarla geri dönecek :A:A

Güldür Güldür Show hak ettiği güne geri dönünce oranlarına geri kavuştu tebrikler 👏
images

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,056
Puanı
410
Niyeyse sadece işine gelene odaklanıyorsun Masumlar'ın aksine Kırmızı Oda'nın Total'de de az daha 1. olacağından da bahsedelim. :A
Olamamış.
Olmamış şeyden niye bahsedelim, 8,18 veya üstü alması gerekiyormuş becerememiş ben ne yapayım :A