7 Kasım 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
intikam revenge den bayağı kopmuş :)

koptu gidiyor zaptedene aşkolsun:)

konu farklı bir boyuta gidiyor bir göz attım yine olaylar olaylar..

Orjinalden Kopunca reytinglerden de kopmuş.:D

Zaten anladım fragmanlarından çok değişmiş dizi.:D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
intikam bu hafta anlıklara giremeyerek yine izlenmeme rekoru kıracak sanırım )) vay be geçen sene burası çoşardı ))

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
intikam bu hafta anlıklara giremeyerek yine izlenmeme rekoru kıracak sanırım )) vay be geçen sene burası çoşardı ))

beyazsoy niye böyle, çok üzülüyorum.. Onca emek.. Beren Saat'ten bahsediyoruz.. D Yapım.. Kanal D.. Nuran Evren Şit..

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059

sbt de gözükmüyor tns de 15 reyting garanti :)

sbt de anlıklara giren diziiler ka reyting alıyor ertesi sabah sbt nin bu intikam düşmanlığını nasıl yorumluyorsn beyazsoy?

yarın rekor bekliyoruz emre 15 in altını kabul etmeyiz üstüne ne kadar çıkarsa kardır:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
15 in üstü çıkmazsa zaten sen tns nin üstüne çıkarsın :)

geçen sene ilk tns geldiğinde diyordum sbt saçmalığı sona erer ama sonuç değişmiyor tns nin sbt den farkı yok hatta sbt ilk başta tns ciddi ölçüm yapıyor diye tns ye kendini uydurmaya çalıştı ayar yaptı sonra baktı tns zaten foka batmış kendi istikrarını korudu :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,313
Puanı
1,061
geçen sene ilk tns geldiğinde diyordum sbt saçmalığı sona erer ama sonuç değişmiyor tns nin sbt den farkı yok hatta sbt ilk başta tns ciddi ölçüm yapıyor diye tns ye kendini uydurmaya çalıştı ayar yaptı sonra baktı tns zaten foka batmış kendi istikrarını korudu :)
bence de :F zerrin iffet in olduğu bir dizi nasıl 3.5 reyting alamaz :(

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
beyazsoy niye böyle, çok üzülüyorum.. Onca emek.. Beren Saat'ten bahsediyoruz.. D Yapım.. Kanal D.. Nuran Evren Şit..
senaristler bir diziyi kolay kolay yukarı çekemez dizide önemli olan çatıdır. çatıiyi kurulmamışsa senarist hiç bir şey yapamaz.. beren herkesi öldürüp paketliyor niye babasının intikamını o aileden almadı bu kadar uzadı asıl sorun bu. i üstüne berenin berbat oyunculuğu eklenince ve birinsaları diziden soguttu. daha öncede yazdım dünyanın en iyi senaristi gelse bu diziyi kurtaramaz