7 Eylül 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    26

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: serhatt and Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710
Aynen, çok fazla iyilerdi birbirine.
Fragman harika, Şahika ve Ender savaşı başlıyor yine :A en fazla 2 bölüm sonra bol entrikaya duyarız :A
tuvana turkayda ayrılmasaydı keşke..eda ece tuvana savaşı....şahıka ve ender savaşı..böylemi olcaktı daki gibi şebnem ayşe pınar zuhal gibi..

• Beğendim
Reactions: Dosi

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Çukur total'de liderliği almış, tebrikler.
Sefirin Kızı bu sezon biraz zorlanabilir.
Yasak Elma fena başlamamış ama daha iyi beklerdim.
Masterchef AB ve ABC1 gruplarında hala rakipsiz ilerliyor, çekemeyenler çok.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,626
Puanı
1,061
Çukur ve Sefirin Kızı şimdiden arkamıza düşmüş :F Portakal bey emekli olmasaydı tüm gruplarda lider olurduk ama haftaya tacımızı geri alırız :A

• Güldürdün
  • Olmamış
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Masterchef’e gerçekten helal olsun. Ben Survivor gibi Pazartesi zorlanacağını düşünmüştüm ama bu sene gerçekten çok iyi gidiyor. Bu başarıyı tebrik etmek düşer. :D

Yasak Elma o durgun bölüme rağmen iyi açılış yapmış. Daha da yükselir gibi. :Z Geçen sezon daha düşük başlayıp 9’lara kadar çıkmıştı. :Z

Çukur’un dün akşamki bölümü pek beğenilmemişti sosyal medyada. Hele ki Nimet şarkısının çalması. :F Bu sezon Total’de iyi gider ama AB’de işi zor. Gerçi Uyanış: Büyük Selçuklu gelince Total’i de düşecektir.

Sefirin Kızı dün akşamki bölüme çok bile almış. Saçmalıklarla dolu bir bölümdü. Annem büyük bir merakla açtı dün ama beklediğini alamadı. :A

Masterchef ve tüm gruplarda en çok izlenen dizi olan Çukur'a tebrikler. :Z
Bu çekememezliğin gerçekten çok komik duruyor. :F

Yarın öbür gün senin sevdiğin dizilere aynı tavır sergilenirse sakın çemkirme. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Masterchef’e gerçekten helal olsun. Ben Survivor gibi Pazartesi zorlanacağını düşünmüştüm ama bu sene gerçekten çok iyi gidiyor. Bu başarıyı tebrik etmek düşer. :D

Yasak Elma o durgun bölüme rağmen iyi açılış yapmış. Daha da yükselir gibi. :Z Geçen sezon daha düşük başlayıp 9’lara kadar çıkmıştı. :Z

Çukur’un dün akşamki bölümü pek beğenilmemişti sosyal medyada. Hele ki Nimet şarkısının çalması. :F Bu sezon Total’de iyi gider ama AB’de işi zor. Gerçi Uyanış: Büyük Selçuklu gelince Total’i de düşecektir.

Sefirin Kızı dün akşamki bölüme çok bile almış. Saçmalıklarla dolu bir bölümdü. Annem büyük bir merakla açtı dün ama beklediğini alamadı. :A

Yarın öbür gün senin sevdiğin dizilere aynı tavır sergilenirse sakın çemkirme. :A
Ne çekememezliği üç grupta da Çukur önde işte. :A Elmalı bir şey gözüme çarptı gibi ama yemek şeyi olduğu için Masterchef'le ilgili olsa gerek. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Sen bizim Diss Savaşları programımızda sadece bir kerelik onur konuğuydun. Seyirci olarak aramıza hoş geldin :A
20200906_210558.jpg

• Güldürdün
  • Olmamış
Reactions: Dosi and Doğan

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
tuvana turkayda ayrılmasaydı keşke..eda ece tuvana savaşı....şahıka ve ender savaşı..böylemi olcaktı daki gibi şebnem ayşe pınar zuhal gibi..
Yok Tuvana yakışmıyordu diziye. Ayrılması iyi oldu. 3 tane kadın bence yeterli oran. Birazda erkekler savaşsın :A
Çukur ve Sefirin Kızı şimdiden arkamıza düşmüş :F Portakal bey emekli olmasaydı tüm gruplarda lider olurduk ama haftaya tacımızı geri alırız :A
Aynen, haber yüzünden geç başladı :T:
Haftaya yükseliriz daha da :Z

TRT dizisi de vardı tabi ya, neyseki farklı kitleye hitap ediyorlar. Çukur ve Sefirin Kızı etkilenebilir. Aslında TRT dizisi Cuma'ya yakışırdı. Zirve granti olurdu bence.
Haftaya yine durgun geçebilir Yasak Elma ama sonra üstüne kata kata ilerleriz :Z

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710
Yok Tuvana yakışmıyordu diziye. Ayrılması iyi oldu. 3 tane kadın bence yeterli oran. Birazda erkekler savaşsın :A

TRT dizisi de vardı tabi ya, neyseki farklı kitleye hitap ediyorlar. Çukur ve Sefirin Kızı etkilenebilir. Aslında TRT dizisi Cuma'ya yakışırdı. Zirve granti olurdu bence.
Haftaya yine durgun geçebilir Yasak Elma ama sonra üstüne kata kata ilerleriz :Z
TRT SELÇIULIU çukuruda yener ..TRT NIN TARIHLI DİZİLER sahane reyting yapıyor.

• Beğendim
  • Olmamış
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Cuma olsaydı iyi olurdu ama Payitaht var. :A Gerçi Payitaht’tan daha iyi gider Uyanış dizisi. :A

Aynen Yasak Elma entrikalarını devreye sokunca yine 7-8’leri görecektir. :Z

• Harika
Reactions: Dosi