7 Eylül 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    26
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Tüm diziler gayet iyi sayılabilecek oranlarla başlamış. Hiçbirinin reytingi diğerinden büyük farkla fazla da değil. O yüzden Sefirin Kızı için yapılan daha da düşer vs gibi yorumlar için daha çok erken. Ki ben 1-2 haftaya oranlarını 7 ve üstüne rahat çıkaracağını düşünüyorum.

TRT1'in yeni dizisi bu zorlu günde ya patlayacak yada hepsini geride bırakarak zirvede yer alacak. Ortası olmaz bence.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Aslında herkes işine gelen grup önemli diyor :A Evet daha yolun başındayız
Ben birincilikten ziyade herzaman oranlara odaklanmaktayım. 4 üzeri olan diziler şu zamanlarda başarılıdır. Artık zor alınıyor o oranlar artı Yasak Elma her kesime benzer hitap etmiş :Z
Mesela Bir Zamanlar Çukurova o ikinci olsada çift haneli reyting alıyordu ve bu yetiyor bize.
Tüm diziler düşük başlamakta. Bakalım o ne yapacak ama 5 altına inmedikçe memnun kalır kanalı. 5 altı tehlike canları, 4 altı final yolu olmakta.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Ben birincilikten ziyade herzaman oranlara odaklanmaktayım. 4 üzeri olan diziler şu zamanlarda başarılıdır. Artık zor alınıyor o oranlar artı Yasak Elma her kesime benzer hitap etmiş :Z
Mesela Bir Zamanlar Çukurova o ikinci olsada çift haneli reyting alıyordu ve bu yetiyor bize.
Tüm diziler düşük başlamakta. Bakalım o ne yapacak ama 5 altına inmedikçe memnun kalır kanalı. 5 altı tehlike canları, 4 altı final yolu olmakta.
FOXUN DEDİĞİNE GÖREDE okuma yazma bilmneyenler içinm yapmışlar diziyi..köyde yaşayanlara..erkek izleyicilere savaşçı..

• Beğendim
Reactions: Dosi

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,047
Puanı
410
Bu arada yeni fark ettim; kadir çok kötü gidiyor. Ab’de ilk 100de yok, totalde de iyi değil. Formatı çabuk tükendi herhalde, üzüldüm.