7 Şubat 2016 Pazar Reyting Sonuçları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Survivor'ın ilk bölümüydü. 6 reytinge bile düşer. Neden hem total olmuş hem de 30 shr alamamiş:F

Kısmetse Olur hem aynı reyting bandında boşuna hergün yayınlanmış oldu. Bakalım bugunkü reytinginde 20-25 share arası alabilecek mi(b) yoksa 15-18'e mi gerilicek.

Big Brother 100 kişiden 4 kişi izlemiş, 5. kişi reklam arası gidip gelen kişi beter olsunlar yasini soktular içeri. Rezanı da birinci yapacaklar. Para yabancıya gitmesin reji elemanına gitsin tabi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,281
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
anlamak mümkün değil reytinglerin şaka olmasını isterdim ama değil şunu da biliyorum survivor asla bu oranları haketmiyor.geçen yıl ki senaryolardan sonra halkımız hala izlemiş ki geçen seneki reytingleri 2ye katlamış resmen .tam bir rezalet. program da hiç bir şekilde kalite yok .yarışmacılar sadece 4 kişi haricinde fos. geçen sene all star ken bile bu kadar rt almamıştı. gönüllüler bile ünlüydü.
neyse yarın kırgın çiçeklerin reytingleri düşer survivor gibi kalitesiz bi program 1. olursa büyük küfür ederim.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
anlamak mümkün değil reytinglerin şaka olmasını isterdim ama değil şunu da biliyorum survivor asla bu oranları haketmiyor.geçen yıl ki senaryolardan sonra halkımız hala izlemiş ki geçen seneki reytingleri 2ye katlamış resmen .tam bir rezalet. program da hiç bir şekilde kalite yok .yarışmacılar sadece 4 kişi haricinde fos. geçen sene all star ken bile bu kadar rt almamıştı. gönüllüler bile ünlüydü.
neyse yarın kırgın çiçeklerin reytingleri düşer survivor gibi kalitesiz bi program 1. olursa büyük küfür ederim.
Profil foton diyorum, susuyorum.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,193
Puanı
1,061
Total ve ABC1'de Show Ana Haber, AB'de ise Baba Candır aylar sonra 1. olmuş, tebrikler. En son Eylül'de zirvede olduğumuzu göze alırsak böylesine zor bir günde ilk sırayı almak çok moral verici oldu. :Z

Çifte Saadet'in ilk tekrarı da ilk 20 civarında yer alarak umut vermiş, umarım diğerleri de iyi gider. :X
bir @Aserat ın baba candırı etkilenmemiş :A
Etkilenmemiş, üstüne üstlük yükselip zirveye oturmuş. Bundan iyisi Şam'da kayısı. :A