2021 6. Tur | Hazal Kaya ⚡ Burçin Terzioğlu - 7. Grup

Hangi güzel çeyrek finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Olabilitesi yüksek :A
Bence Pınar, Ayça, Alina güçlü ismler :A Afra, Tuvana da sürpriz yapabilecek isimler :A
Geriye zaten Hande, Hazal ve Leyla/Aslı kalıyor :A
Forumumuz kesin "geriye" diye başladığın kısımdaki üçlüden birini şampiyon yapar. :A
Yeter artık yeter sakın tek bir kelime daha etme... Bir de hainlik için oyladı diyor. Bak @Dosi hanım nasıl biliyor Aslı'yı ne kadar beğendiğimi. Ama Şerlok beyciğim beni tanıyamamış ne yazık ki...
------

Ben de sizi tanıyamıyorum... :A
Ben hep diyorum, ben sizleri sözde yoldaşlarınızdan daha iyi tanıyorum :A
Sherlock'un Aslı'yı oylama lafı resmen kan dondurcu :A
Vay be, burada da birlik olmuşlar ve Aslı'yı savunmuşlar... Bir tur da burası için açalım... :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Forumumuz kesin "geriye" diye başladığın kısımdaki üçlüden birini şampiyon yapar. :A

Vay be, burada da birlik olmuşlar ve Aslı'yı savunmuşlar... Bir tur da burası için açalım... :A

Bugün bu şarkıyı söz 2 kere dinleyeceğim. Senin için :A
Şampiyonluk için kimsenin şansı yok(gerçi forum şaşırtıyor, belli olmaz. Bence çeyrekte Aslı/Leyla hangisi tur atlarsa çok dengeli birine denk geldi ama Hande çok fark yer :A Hazal ise belki zorlar.

• Harika
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Öyle Dosi hanım evet. Benim de kanım dondu o sözlerden sonra. @Sherlock beyciğimden bunları da mı duyacaktım be...
Az bile söyledim sana Hainku...
Bugün bu şarkıyı söz 2 kere dinleyeceğim. Senin için :A
Şampiyonluk için kimsenin şansı yok(gerçi forum şaşırtıyor, belli olmaz. Bence çeyrekte Aslı/Leyla hangisi tur atlarsa çok dengeli birine denk geldi ama Hande çok fark yer :A Hazal ise belki zorlar.
Hazal şampiyon olacak. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...