2021 6. Tur | Hazal Kaya ⚡ Burçin Terzioğlu - 7. Grup

Hangi güzel çeyrek finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
İkisi de çok güzel ama...
HAZAL KAYA

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Burçin Terzioğlu dedim, kendisini çok beğenirim bilen bilir lakin hem onun hem de Hazal Kaya'nın buralarda olması şaşırtıcı geldi açıkçası.

• İlginç
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Burçin Terzioğlu dedim, kendisini çok beğenirim bilen bilir lakin hem onun hem de Hazal Kaya'nın buralarda olması şaşırtıcı geldi açıkçası.
Hazal en son etkinlikte finalistti ve 1 oy ile kaybetmişti. Neresi şaşırtıcı :eek:

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bak onu unutmuşum. :A Buralara gelecek kadar bir güzelliği olduğunu düşünmüyorum, o yüzden şaşırtıcı gelmişti. :A
Güçlü bir isim ile eşleşti. Elenir gibi sonraki tur :A
Bu arada sen Afra mı yoksa Nesrin mi derdin? O da son dakikaya kadr uğraştırdı
Ha bi de Özge Özpirinçci mi yoksa Tuvana mı derdin? Son 10 dakika mı ne kala 1 oy ile belirlendi :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Güçlü bir isim ile eşleşti. Elenir gibi sonraki tur :A
Bu arada sen Afra mı yoksa Nesrin mi derdin? O da son dakikaya kadr uğraştırdı
Ha bi de Özge Özpirinçci mi yoksa Tuvana mı derdin? Son 10 dakika mı ne kala 1 oy ile belirlendi :A
Sırasıyla yazayım madem sordun. :A

Afra vs. Nesrin: Afra derdim, Nesrin Cavadzade'nin abartıldığını düşünenlerdenim...

Tuvana vs. Özge: Tuvana derdim sanırım, 2 sene kadar falan önce rahat bir şekilde Özge derdim ama güncel halini o kadar beğenmiyorum kendisinin. :A

Farah vs. Ayça: Farah'ı da güzel buluyorum ancak Ayça derdim.

Neslihan vs. Alina: Hiç düşünmeden Alina derdim.

Son olarak Elçin Sangu'nun buralarda olmaması da skandal olmuş, belirtmek isterim. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Sırasıyla yazayım madem sordun. :A

Afra vs. Nesrin: Afra derdim, Nesrin Cavadzade'nin abartıldığını düşünenlerdenim...

Tuvana vs. Özge: Tuvana derdim sanırım, 2 sene kadar falan önce rahat bir şekilde Özge derdim ama güncel halini o kadar beğenmiyorum kendisinin. :A

Farah vs. Ayça: Farah'ı da güzel buluyorum ancak Ayça derdim.

Neslihan vs. Alina: Hiç düşünmeden Alina derdim.

Son olarak Elçin Sangu'nun buralarda olmaması da skandal olmuş, belirtmek isterim. :A
Keşke çok önceden oy verseydinde gece okadar stres yapmasaydık :A hep tur atlayanlara gidecekniş oyların :A
Bunlar yetmemiş gibi diğer grupta stres işi bizi bekliyor senin yüzünden :A

Beren elendikten sonra artık kim kazansa sevinirim modu oldu :A yeni bir dönem başladı Fav10'da

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Keşke çok önceden oy verseydinde gece okadar stres yapmasaydık :A hep tur atlayanlara gidecekniş oyların :A
Bunlar yetmemiş gibi diğer grupta stres işi bizi bekliyor senin yüzünden :A

Beren elendikten sonra artık kim kazansa sevinirim modu oldu :A yeni bir dönem başladı Fav10'da
Forumumuz ile oylarımın aynı yönde olması kendi adıma sevindirici oldu. :A Ortalığı ben karıştırmış gibi gözüküyorum ancak asıl Utku beyciğim (@MasacRE) karıştırdı, kendisi yoldaşlarına ihanet ederek Aslı Enver yönünde oy kullandı sırf hainlik yapmak için... :A @MEnes @Maskeli Fedai

Hazal Kaya kazanırsa benim açımdan hiçbir şey değişmez, onun da elenmesi lazım. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Forumumuz ile oylarımın aynı yönde olması kendi adıma sevindirici oldu. :A Ortalığı ben karıştırmış gibi gözüküyorum ancak asıl Utku beyciğim (@MasacRE) karıştırdı, kendisi yoldaşlarına ihanet ederek Aslı Enver yönünde oy kullandı sırf hainlik yapmak için... :A @MEnes @Maskeli Fedai

Hazal Kaya kazanırsa benim açımdan hiçbir şey değişmez, onun da elenmesi lazım. :A
Yahu @MasacRE Utku beyi iyi tanıyan biri Aslı'ya oy vereceğini çok iyi bilir. Ne ihaneti :A (biraz size taş oldu ama neyse)

Yok Hazal çeyrekte de zorlanır çünkü bana göre finalist olma potansiyeli yüksek bir isim ile eşleşti :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yahu @MasacRE Utku beyi iyi tanıyan biri Aslı'ya oy vereceğini çok iyi bilir. Ne ihaneti :A (biraz size taş oldu ama neyse)

Yok Hazal çeyrekte de zorlanır çünkü bana göre finalist olma potansiyeli yüksek bir isim ile eşleşti :A
Zaten yoldaşımızı artık tanıyamıyoruz... :A @MasacRE

Pınar Deniz mi acaba, sen onun için favori deyip duruyorsun. :A Pınar Deniz ile eşleşse, sonra onu elese, tam bizlik bir hayal kırıklığı...

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

Pınar Deniz mi acaba, sen onun için favori deyip duruyorsun. :A Pınar Deniz ile eşleşse, sonra onu elese, tam bizlik bir hayal kırıklığı...
Olabilitesi yüksek :A
Bence Pınar, Ayça, Alina güçlü ismler :A Afra, Tuvana da sürpriz yapabilecek isimler :A
Geriye zaten Hande, Hazal ve Leyla/Aslı kalıyor :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Yeter artık yeter sakın tek bir kelime daha etme... Bir de hainlik için oyladı diyor. Bak @Dosi hanım nasıl biliyor Aslı'yı ne kadar beğendiğimi. Ama Şerlok beyciğim beni tanıyamamış ne yazık ki...
------

Ben de sizi tanıyamıyorum... :A

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Yeter artık yeter sakın tek bir kelime daha etme... Bir de hainlik için oyladı diyor. Bak @Dosi hanım nasıl biliyor Aslı'yı ne kadar beğendiğimi. Ama Şerlok beyciğim beni tanıyamamış ne yazık ki...
------

Ben de sizi tanıyamıyorum... :A
Ben hep diyorum, ben sizleri sözde yoldaşlarınızdan daha iyi tanıyorum :A
Sherlock'un Aslı'yı oylama lafı resmen kan dondurcu :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...