Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Aşk Oluversin Gari (TV'de İlk) | FOX

Oy: 0 0.0%
  • Şahsiyet (TV'de İlk) | Show TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Maraşlı 😶
200.gif

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Baht Oyunu çok iyi bir çıkışla zirveye kadar oturmuş, dizi tutmadı demek için çok erken olduğunu bu örnekle gördük, 1 reytingle açan dizi nerelere nerelere geldi. Yalnız şöyle biraz daha yüksek reytingle kendini sağlamlaştırss güzel olur. Gerçi yeni sezon başlamadan haftasonuna almak mantıklı olur, kemik bir kitle edinip sezon ortalarını görebilir.

Ada Masalı günün kaybedeni olmuş. Özellikle de iki dizi AB'de çok kıpırdanmış, bu kıpırdanma da Ada Masalı'na çöküş olmuş. AB reytingini 3'e sabitlese yazı garanti çıkarır da sonrası gelmez gibi.

Maraşlı da fena çökmüş ama AB'de şaşırtıcı bir yükseliş yaşamış. İlk zamanlarında 7 alan dizi resmen tüm gruplarda 2 almış. Umarım finali 3 bandında yapar.

Aşk Oluversin Gari'yi hangi akla hizmet ağzına kadar dolu olan salıya koymuşlar, anlaması güç. Cumartesi boş mesela, oraya koysalar 3 alabilirdi.

• Beğendim
Reactions: cookies and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,344
Puanı
1,060
Baht Oyunu çok iyi bir çıkışla zirveye kadar oturmuş, dizi tutmadı demek için çok erken olduğunu bu örnekle gördük, 1 reytingle açan dizi nerelere nerelere geldi. Yalnız şöyle biraz daha yüksek reytingle kendini sağlamlaştırss güzel olur. Gerçi yeni sezon başlamadan haftasonuna almak mantıklı olur, kemik bir kitle edinip sezon ortalarını görebilir.

Ada Masalı günün kaybedeni olmuş. Özellikle de iki dizi AB'de çok kıpırdanmış, bu kıpırdanma da Ada Masalı'na çöküş olmuş. AB reytingini 3'e sabitlese yazı garanti çıkarır da sonrası gelmez gibi.

Maraşlı da fena çökmüş ama AB'de şaşırtıcı bir yükseliş yaşamış. İlk zamanlarında 7 alan dizi resmen tüm gruplarda 2 almış. Umarım finali 3 bandında yapar.

Aşk Oluversin Gari'yi hangi akla hizmet ağzına kadar dolu olan salıya koymuşlar, anlaması güç. Cumartesi boş mesela, oraya koysalar 3 alabilirdi.
Kalemine sağlık.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Baht Oyunu'nda tacizi normalleştiren ve komedileştiren birtakım sahneler varmış o yüzden bu başarının gözümde hiçbir kıymeti yok. Gerçi başarı demek de zor çünkü yazın en fazla 3-4 reyting alabilen bir dizinin yeni sezonda tutunabilmesi mümkün değil. O yüzden tozlu arşivlere gideceği günü şimdiden merakla bekliyorum.

Ay Yapım ilk bölümlerde izleyici çekmesini iyi biliyor ama bir türlü devamını getiremiyor. Yine de Ada Masalı'nın bu kadar erken düşmesi şaşırtıcı. Tabii iddialı maçlarla çakışmasının da etkisi vardır ama senaryo olarak da bekleneni veremedi anlaşılan. Oysa yazın en çok izlenen işlerden biri olur diyordum Star adına üzüldüm.

Maraşlı özellikle Total'de fena düşmüş. ATV'nin de işine gelmiştir nasılsa 4-5 bandında giden diziyi bitirince tepkiyi alan onlar oluyor ama 2 küsür olunca kimse bir şey diyemez. :A

Masterchef yine sessiz sedasız tekrar yayınlamış. :A Gelecek hafta başlasaydı bu kadar zahmete girmelerine gerek kalmazdı ama kendileri kaşındı. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,343
Puanı
860

Baht Oyunu'nu alıcaz oradan :A Yargı'm gelicek oraya :bhr:

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Baht oyunu daha fazlasını hak ediyor.Baya iyi eğlenceli bir dizi kahkahalarla izliyorum.

Ada masalında senaryo olmadığını söylemiştim.Ayça yanlış tercih yaptı maalesef

• Harika
Reactions: slhttnmtl