2020 5.Tur | En Favori Erkek Oyuncu - 1. Grup

Hangi 2 isim çeyrek finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    32
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Elenirse çok üzüleceğim :( benim finalist adayım ve elendiğinde artık desteklediğim kimse kalmaz. 2 kere üst üste Haluk Bilginer ile eşleşme şansızlığı oldu, Halit Ergenç ile de eşleşince hayal kırıklığı yaşadım :T:
Henüz belli değil ama elenme ihtimali çok yüksek. 7-8 oy daha gelir en fazla ve bakalım kaçı Kıvanç'a nasip olacak
Kıvanç benim de 1 numaralı favorim. :A Halit Ergenç, güncel olarak dizisi olduğu için 1 tık avantajlı duruyor ama Kıvanç inşallah geçecek gerilerden gelip. :A Beraberliğe de razıyız. :A

Haluk Bilginer üstat kategorisinden zaten turlar. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Kıvanç benim de 1 numaralı favorim. :A Halit Ergenç, güncel olarak dizisi olduğu için 1 tık avantajlı duruyor ama Kıvanç inşallah geçecek gerilerden gelip. :A Beraberliğe de razıyız. :A

Haluk Bilginer üstat kategorisinden zaten turlar. :D
Üst turlar çeyrek final ve 3lü olunursa ozaman haksızlık oluyor, oy bölünüyor :A
Başka turda beraberlik olursa fazladan grup olur. Hele bi belirlensin B planı düşünürüm :A

• Güldürdün
Reactions: Bully

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Özgür, MasacRE, The_Erinch, emreemreu, Felon, dreamy gibi oy kullanmayan arkadaşlarımız Kıvanc'ı üst tura taşıyacaklar hayırlısıyla...

(Taşımadılar.)
Atmayın şu zehirli oku ya :A
Utku bey son dakika adamı :A Özgür geçen sefer korkudan hemen oylamıştı ama yine nazlanmaya başlamış demek ki 😡 dreamy desen o zaten sadece en son turda oy kullandı :ppp:
Ben herzaman oy vermeyenlere hatırlatma yapmaktayım, gece veya yarına listeye bakıp oy vermeyenleri etiketlerim. Daha var oylamayanlar. En heyecanlı anket bu ve en zoru :T:

• Güldürdün
Reactions: Bully and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Tolstoyevski bizi bitirdin be... Hem zorlu kuralar, hem de zehirli ok... :A
Özgür, MasacRE, The_Erinch, emreemreu, Felon, dreamy gibi oy kullanmayan arkadaşlarımız Kıvanc'ı üst tura taşıyacaklar hayırlısıyla...

(Taşımadılar.)
Atmayın şu zehirli oku ya :A
Utku bey son dakika adamı :A Özgür geçen sefer korkudan hemen oylamıştı ama yine nazlanmaya başlamış demek ki 😡 dreamy desen o zaten sadece en son turda oy kullandı :ppp:
Ben herzaman oy vermeyenlere hatırlatma yapmaktayım, gece veya yarına listeye bakıp oy vermeyenleri etiketlerim. Daha var oylamayanlar. En heyecanlı anket bu ve en zoru :T:
Halit Ergenç geçecek bu turu. AĞLAYABİLİRSİNİZ :A

WellinformedFrenchGrackle-size_restricted.gif

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bu iş bitti :(
Tek desteklediğim isim final turu bile göremeyecek. Talihsiz kura çekimine denk geldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...