5 Eylül 2020 Cumartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    18

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Ben sevmiyorum Mucize Doktor'u :A bence Hekimoğlu ondan daha iyi :bhr:
Hekimoğlu reyting olarak düşük olabilir ama daha kaliteli buluyorum
Hekimoğlu kötü bir dizi şans vermiştim halbuki netten. Güzele güzel derim örneğin Kanal D'de Aşk-ı Memnu, Yabancı Damat, Asi, Sihirli Annem ve birkaç tane daha güzeldi. Star'da Kara Sevda güzeldi Allah var. Biter Hekimoğlu bu sezon. Bakalım daha ne kadar dayanabilecek?

• Güldürdün
  • Sinir Bozucu
Reactions: Gerekli24 and Dosi

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Hekimoğlu kötü bir dizi şans vermiştim halbuki netten. Güzele güzel derim örneğin Kanal D'de Aşk-ı Memnu, Yabancı Damat, Asi, Sihirli Annem ve birkaç tane daha güzeldi. Star'da Kara Sevda güzeldi Allah var. Biter Hekimoğlu bu sezon. Bakalım daha ne kadar dayanabilecek?
sihirli annem yarın başlııyor kanald de

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,989
Puanı
310
Masterchef tebrikler 👏👏
Bu gece eleme gecesi ortalık yangın yeri...🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

• Harika
Reactions: The_Erinch

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben de Mucize Doktor'a 1 bölüm şans verip izledim ama hiç beğenmedim. Ben de güzele güzel derim :bhr: Hekimoğlu daha akıcı geldi

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Kuzey Yıldızı 5.05 almış. Haftaya da böyle alırsa hep devam eder.
Çatı Katı Aşk fena gitmemiş ama en fazla 4 bölüm veriyorum ben.
MasterChef Total'de daha da düşer artık.
Kalk Gidelim TRT 1'e göre gayet iyi.
Haftaya Zümrüdüanka'm geliyor! :cool:
Masterchef geçen Cumartesiler ile kıyasladığımzda Total'de rakibine rağmen yükseltmiş reytinglerini ne daha da düşmesi, canını çok yakmış belli. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kırmızı Oda'nın iki tekrarı da harika gitmiş. Bu sezon Mucize Doktor etkisi yaratabilecek tek dizi şimdilik ve gelecek hafta olmasa da sonrasında çift haneleri de görecek gibi. Tutmayan iki diziden sonra Kraliçe ekranlara bomba gibi döndü. :Z

Çatı Katı Aşk eski günündeki izleyiciyi taşımış ama Zümrüdüanka'dan etkilenebilir gelecek hafta.

Kuzey Yıldızı yine Haziran'daki reytingleri almış. Geçen sezonu aratacak gibi Total'de 5+ aldığı sürece devam eder.
Mucize Doktor etkisi biraz abartılı olmadı mı?

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
herkesin görüşleri farklı..saygı duymak gerek..mucize doktorda n sonra başladı hekım oğluda...bi dizi tuttmu o tur diziler yaparlar..hekim oğlıu bende severim
Hekimoğlu daha önceden planlanmıştı. Mucize Doktor'un önce başlaması ondan görüp Hekimoğlu çıktı anlamına gelmiyor

• Beğendim
Reactions: Doğan

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yeni Hayat cumartesi çok iyi alırdı. Ama Çatı Katı Aşk için perşembe oldu. Gerçi o olmasa bile koyabilirdi yine perşembe. Kuzey Yıldızı haftalar ilerledikçe yükselir ama dizi nasıl ilerliyor bilmiyorum. İzleyicinin istemediği şeyler olursa yerinde sayar. Kalk Gidelim dünkü bölümü iyiydi. An grubunda yükselmiş.

Son düzenleme:
  • Olmamış
Reactions: Doğan