5 Eylül 2020 Cumartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    18

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
KYA daima total dizisiydi zaten... AB varlık gösteremiyordu.... 2 ratinge kadar inmiş..

MC o zarif ve harika konukları ile AB de 8 alması şaşırtmadı; özeti ile birlikte ilk 2 de..

Düşünsene dizi yapıyorsunuz karşı kanalın yarışmasının özetinden bile az izleniyor.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
kuzey yızdızı ve özzeti kanal d yi geçtibe ..ben show tv den yanayım showtv nın farkı

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kırmızı Oda'nın iki tekrarı da harika gitmiş. Bu sezon Mucize Doktor etkisi yaratabilecek tek dizi şimdilik ve gelecek hafta olmasa da sonrasında çift haneleri de görecek gibi. Tutmayan iki diziden sonra Kraliçe ekranlara bomba gibi döndü. :Z

Çatı Katı Aşk eski günündeki izleyiciyi taşımış ama Zümrüdüanka'dan etkilenebilir gelecek hafta.

Kuzey Yıldızı yine Haziran'daki reytingleri almış. Geçen sezonu aratacak gibi Total'de 5+ aldığı sürece devam eder.

• İlginç
Reactions: Gerekli24

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
ilerdeki günlerde n olcak görup bakcaz..bu sezon hergun heycanlı rekabet olcak..yada trt de selçuklu dizisde katılcal..
Ah doğru o da var. Perşembe harici diğer günler baya kızıştı gerçekten. Perşembe gününe pek cesaret etmiyorlar :A

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurova, diğer kanalları hatırlamıyorum çünkü onlarda genelde hep erken final oluyordu :A bu iki dizi geçit vermiyor kimseye.
mucize doktor reyting rekortmeni...atv yi bile geçiyor..fox olmasaydı..atv hep 1...dizisi...yani atv ve fox güçlü bu sezon..mucize doktor..muhteşem

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
mucize doktor reyting rekortmeni...atv yi bile geçiyor..fox olmasaydı..atv hep 1...dizisi...yani atv ve fox güçlü bu sezon..mucize doktor..muhteşem
Atv'nin dizisi yorgun bir dizi olamasıma rağmen reytingleri çok iyi. Şuanki diziler 20yi bile zor görebiliyor. Mucize Doktor hele bi 50leri geçsin, bakalım aynı oranda gideceklermi.

• Beğendim

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Atv'nin dizisi yorgun bir dizi olamasıma rağmen reytingleri çok iyi. Şuanki diziler 20yi bile zor görebiliyor. Mucize Doktor hele bi 50leri geçsin, bakalım aynı oranda gideceklermi.
Mucize Doktor'um da çok değişik vakalar gelecek. Oranlarımız artacak daha da inşallah. Orijinali süperdi, Mucize Doktor'um da süper. :Z

• Güldürdün

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
mucize doktor atvdeki bile kuruluşu bile geçer..trtnın eski diziside..inş geçer mucize doktor

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Mucize Doktor'um da çok değişik vakalar gelecek. Oranlarımız artacak daha da inşallah. Orijinali süperdi, Mucize Doktor'um da süper. :Z
mucize doktor atvdeki bile kuruluşu bile geçer..trtnın eski diziside..inş geçer mucize doktor
Ben sevmiyorum Mucize Doktor'u :A bence Hekimoğlu ondan daha iyi :bhr:
Hekimoğlu reyting olarak düşük olabilir ama daha kaliteli buluyorum

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Ben sevmiyorum Mucize Doktor'u :A bence Hekimoğlu ondan daha iyi :bhr:
Hekimoğlu reyting olarak düşük olabilir ama daha kaliteli buluyorum
herkesin görüşleri farklı..saygı duymak gerek..mucize doktorda n sonra başladı hekım oğluda...bi dizi tuttmu o tur diziler yaparlar..hekim oğlıu bende severim

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
herkesin görüşleri farklı..saygı duymak gerek..mucize doktorda n sonra başladı hekım oğluda...bi dizi tuttmu o tur diziler yaparlar..hekim oğlıu bende severim
Kanal D'd bir tane daha doktor dizisi başlayacak galiba, şu Cansu Dere ile olan dizi. Ben şahsen izlemem ama bir kanalda 2 doktor dizisi biraz fazla gibi. Umarım Hekimoğlu artırır reytingini, kötü bir açılış yaptı.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Kanal D'd bir tane daha doktor dizisi başlayacak galiba, şu Cansu Dere ile olan dizi. Ben şahsen izlemem ama bir kanalda 2 doktor dizisi biraz fazla gibi. Umarım Hekimoğlu artırır reytingini, kötü bir açılış yaptı.
öyle bir haber okumuştum galıba..show tv de acıl servis tutmadı acıl ask aranuyor oldu..sonra show tvde doktorlar sonra kalp atışı tutmadı...kanal d yeni doktor dizisi tutmaz.

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
öyle bir haber okumuştum galıba..show tv de acıl servis tutmadı acıl ask aranuyor oldu..sonra show tvde doktorlar sonra kalp atışı tutmadı...kanal d yeni doktor dizisi tutmaz.
Kalp atışı çok iyiydi başlarda, sonra bozdu. Onu izlemiştim. Yinede 28 bölüm sürdü. Şimdiki 5-6 bölüm zor görenlere kıyaslayınca oldukça başarılı bir rakam.

• Beğendim

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Kalp atışı çok iyiydi başlarda, sonra bozdu. Onu izlemiştim. Yinede 28 bölüm sürdü. Şimdiki 5-6 bölüm zor görenlere kıyaslayınca oldukça başarılı bir rakam.
kalp atışı baya bi sürmüş gene valla..gerçekten iyi rakammmış..showtvde tekrarları vardı bi ara.

• Beğendim