5 Eylül 2020 Cumartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    18

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
KYA daima total dizisiydi zaten... AB varlık gösteremiyordu.... 2 ratinge kadar inmiş..

MC o zarif ve harika konukları ile AB de 8 alması şaşırtmadı; özeti ile birlikte ilk 2 de..

Düşünsene dizi yapıyorsunuz karşı kanalın yarışmasının özetinden bile az izleniyor.
Benim bile sinrimi bozuyor abi sadece tek programla milletin uğraştığı dizilerden yüksek alması :A

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Mucize Doktor etkisi biraz abartılı olmadı mı?
Yoo hayır. MD de ilk hafta yüksek reytingle başlayıp gelecek bölüme kadar fısıltı gazetesiyle yayılıp kitlesini büyütmüştü şu an Kırmızı Oda da çok benzer bir süreçten geçiyor. Tekrarları çok iyi gidiyor, öneriler nedeniyle izlemeyen insanlar bile izlemeye başlıyor ve sürekli konuşuluyor. Psikoloji ağırlıklı bir dizi olduğu için MD gibi 20'lere ulaşmaz ama ilerleyen bölümlerde 10+ gelirse şaşırmamak lazım.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
md...her hafta birinciydi hatta haftanın en çook izlene ..ayın en çok izlenen dizisiytdi.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yoo hayır. MD de ilk hafta yüksek reytingle başlayıp gelecek bölüme kadar fısıltı gazetesiyle yayılıp kitlesini büyütmüştü şu an Kırmızı Oda da çok benzer bir süreçten geçiyor. Tekrarları çok iyi gidiyor, öneriler nedeniyle izlemeyen insanlar bile izlemeye başlıyor ve sürekli konuşuluyor. Psikoloji ağırlıklı bir dizi olduğu için MD gibi 20'lere ulaşmaz ama ilerleyen bölümlerde 10+ gelirse şaşırmamak lazım.
Ab çift haneler olabilir ama Total zor çift haneler için.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,510
Puanı
1,060
Kuzey Yıldızı bu sezonu çıkaramaz gibi.

Çatı Katı 3'e sabitlerse kanal devam ettirir bence.

• İlginç
Reactions: Gerekli24

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tüm kanalların dizileri başlayınca işler değişir. Hercai ve Arka Sokaklar iyi oran alan dizilerdi. Bu sezon diğer dizilerden MD ve BZÇ etkisi beklemiyorum yani gününde 2 tane dizinin çift haneli oran alıp diğerlerine fark atma olmaz gibi.
Kırmızı Oda AB'de zirve alır ama Total kısmından zirve ve çift hane emin değilim

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Tüm kanalların dizileri başlayınca işler değişir. Hercai ve Arka Sokaklar iyi oran alan dizilerdi. Bu sezon diğer dizilerden MD ve BZÇ etkisi beklemiyorum yani gününde 2 tane dizinin çift haneli oran alıp diğerlerine fark atma olmaz gibi.
Kırmızı Oda AB'de zirve alır ama Total kısmından zirve ve çift hane emin değilim
her cai ve arka sokaklarda aynı fikirdeyiz.de..kırmızı odanın anca gunu değişir..hercai arka sokaklar kırmızı oda aynı gunde

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
her cai ve arka sokaklarda aynı fikirdeyiz.de..kırmızı odanın anca gunu değişir..hercai arka sokaklar kırmızı oda aynı gunde
Yok okadarda değil. Günü değişmez. İyi bir güne geldi ve oranlarını daha da arttırır

• Beğendim
Reactions: Doğan