Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• İçimizden Biri (Yeni Gününde) | Show TV

Oy: 0 0.0%
  • Ada Masalı | Star TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Masumlar Apartmanı yükselişini sürdürüyor. Reklamsız gitmesinin etkisi elbette var ama okuduğum yorumlardan anladığım kadarıyla herkes bölümü beğenmiş ve ilk sezon tadında bulmuş. Böyle giderse daha da yükselir.

Evlilik Hakkında Her Şey de güzel gitmiş. Ben tahminlerde AB'de 7'yi görür diyordum gerçi ama oranları gayet iyi. :A

Baht Oyunu giderayak yükselmiş. :A O bitince Ada Masalı biraz daha yükselebilir.

İçimizden Biri yeni gününde de aşağı yukarı aynı oranları almış. Finali yakındır.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
41. haftada hala reklamsız gidip kendince kurnazlık yapmaya çalışanların reytinglerini şahsen ciddiye almıyorum demiştim o yüzden tüm gruplarda 1. olan EHHŞ'ye kocaman tebrikler. :Z Keşke 7 bandını görseymiş ama bu reytingler de gayet iyi. Çok rahat şekilde FOX'un tutan ilk yeni sezon dizisi oldu diyebiliriz artık. :Z

İçimizden Biri rezalet gitmiş bugün yarın final haberi gelir. Zaten pazar tutmayan işin salı tutması hiç mümkün değildi bari kendi gününde bırakıp öyle bitirselerdi.

EDHO normalde ekim başında yayına girerdi ama hala haber yok o gelene kadar salı yarışı monoton geçecek gibi görünüyor. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hahahahaha AB grubunda zirve bekleyenlere Masumlar Apartmanı’nın +8 reytinge çıkma şoku. Beklenti artsın tabi, yavaş yavaş çift rakamlara doğru gidiyoruz. :kiki: :Z

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Maşallah sübhanallah her hafta olduğu gibi herkes hak ettiği yerde :bhr::bhr::bhr::Z:Z:cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Bu sezom MA izlemiycem demiştim, ama dünkü kız isteme bölümünü merak edip ben bile izledim. Bazı sahneler dışında muazzam bir bölümdü. Hele son sahnede nasıl gerildim. :(
Yeni kız+Han saçmalıkları yerine Gülben+Safiye ağırlıklı böyle bölümler çok olursa yükselişi devam eder. Senaryo ekipinin anlaması lazım bunu.

EHHŞ bence AB-de biraz daha yükselir ama genel olarak bunun çok fazla üzerine çıkmaz.
------

Bu arada Kanal D ve Star-daki yaz dizileri hala neden devam ediyor. Dizi kalabalığı yapmaktan başka bir artıları yok. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Bu sezom MA izlemiycem demiştim, ama dünkü kız isteme bölümünü merak edip ben bile izledim. Bazı sahneler dışında muazzam bir bölümdü. Hele son sahnede nasıl gerildim. :(
Yeni kız+Han saçmalıkları yerine Gülben+Safiye ağırlıklı böyle bölümler çok olursa yükselişi devam eder. Senaryo ekipinin anlaması lazım bunu.

EHHŞ bence AB-de biraz daha yükselir ama genel olarak bunun çok fazla üzerine çıkmaz.
------

Bu arada Kanal D ve Star-daki yaz dizileri hala neden devam ediyor. Dizi kalabalığı yapmaktan başka bir artıları yok. :A
Baht Oyunu final kararı aldı zaten aşkom :A

• Güldürdün
Reactions: Ahmed

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Masumlar Apartmanı zirveyi koruyabilmiş ve iki grupta 8 üstüne çıkmaya başarmış, kışa yaklaşırken AB ve ABC1'de çift haneleri görecektir.

EHHŞ yine yükselmiş ve yeni fox dizilerden en iyi giden dizi ama o kadar çok yüksek bir reyting değil FOX bu rakamlarla zirveyi unutsun tabi yeni başlayacak daha çok dizisi var ama başlangıç bence bekledikleri gibi olmadı 2 dizisi final yaptı ve YVM o kadar yüksek başlamadı.

EDHO geri döndükten sonra Total'de zirveyi bırakmayacak gibi duruyor ama erken konuşmamak lazım belki EDHO'nun de reytingleri geçen sezon gibi olmayabilir.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Masumlar Apartmanı zirveyi koruyabilmiş ve iki grupta 8 üstüne çıkmaya başarmış, kışa yaklaşırken AB ve ABC1'de çift haneleri görecektir.

EHHŞ yine yükselmiş ve yeni fox dizilerden en iyi giden dizi ama o kadar çok yüksek bir reyting değil FOX bu rakamlarla zirveyi unutsun tabi yeni başlayacak daha çok dizisi var ama başlangıç bence bekledikleri gibi olmadı 2 dizisi final yaptı ve YVM o kadar yüksek başlamadı.

EDHO geri döndükten sonra Total'de zirveyi bırakmayacak gibi duruyor ama erken konuşmamak lazım belki EDHO'nun de reytingleri geçen sezon gibi olmayabilir.
EHHŞ 3 bölümdür artış yaşayarak gidiyor yalnız:D Daha ne yapsın kanalin en reytingli dizisi neredeyse :F

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
EHHŞ 3 bölümdür artış yaşayarak gidiyor yalnız:D Daha ne yapsın kanalin en reytingli dizisi neredeyse :F
Ben zaten iyi gittiğini söyledim kanalın şimdilik en iyi dizisi olduğunu de söyledim ama 5-6-6 gidiyor bende diyorum ki o rakamlar FOX'u en çok izlenen kanal olması için yeterli değil.

• Güldürdün
Reactions: denizz19