46: Yok Olan 6. Bölüm Yorumları

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Dün gece son anda bunu düşünüp izlemeyi başlar başlamaz bıraktım. İzliyor olsam canlı yorumum olurdu zaten. Bu arada aşkolsun insan dizi devam ederken izliyor musun yorumun nerede diyerek bi sorardı. Tamam ben anladım değerimi? :A
Biz izlerken gözümüzün önünü göremiyoz ki :A

Beni de uyku tutmadı gidip bi kokoreç yiyeyim :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Dün gece son anda bunu düşünüp izlemeyi başlar başlamaz bıraktım. İzliyor olsam canlı yorumum olurdu zaten. Bu arada aşkolsun insan dizi devam ederken izliyor musun yorumun nerede diyerek bi sorardı. Tamam ben anladım değerimi? :A
Kafamızı mafediyo bu dizi ya. Kimse aklımıza gelmiyor izlerken. :A :A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
6. bölüm üzerine:

Geçen haftaki bölümün üzerinde harika bir bölümdü.

Selin esaslı kızmış onun yerinde başkası olsa bu kadar cesaretli davranmayabilirdi. Genç yaştaki bir kızın tecavüzüne seyirci kamadığı için alkışlıyoruz kendisini. Peşindeki kişinin Doğan olduğunu da kırtasiyenin kamera kayıtlarından öğrendi. Olaylar çok hızlı gelişiyor sanki. Ben asıl Doğan'ın derdi neymiş onu merak ediyorum. Çeteye çalışıyor olabilir mi?

Amca'nın torunu Salim'in çıktı. Bu arada Füsun gibi kızlar, Salim gibi adamları üzdükleri sürece kaybedecekler. Uyuz etti beni. :)

Amca'nın Murat ile ilaç diyaloğu kahkaha attırdı. ''Senden katil çıkardı, Ceyla'dan erospu mu? ne biçim bilinç altınız var sizin?'' :) Bir de Salim bilmeden kızına küfreden amcaya itiraz ediyor. ''Yine de küfretmesen mi?'' :)

Üzeyir müdürü Serdar Akar'ın bizzat kendisi oynamış. Murat'ın babasının katili de Baltazar idi. Hikayesine pek inanmasam da. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Amcanın torunu kimden? Füsun, Salim'den olana mı kürtaj yaptırmış yoksa kocasından olana mı? Benim anladığım çocuğun babası Salim.

Beşiktaş maçı hep aklımda olduğu için sahneye tam konsantre olamamışım. :)

@Doğu @tolgab @Master.1000 @masacre

Doğu

Konu Sahibi
Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Amcanın torunu kimden? Füsun, Salim'den olana mı kürtaj yaptırmış yoksa kocasından olana mı? Benim anladığım çocuğun babası Salim.

Beşiktaş maçı hep aklımda olduğu için sahneye tam konsantre olamamışım. :)

@Doğu @tolgab @Master.1000 @masacre
Ben de öyle anladım. Salim'in çocuğu olabilir. Yeni bölümde o konuyu daha detaylı irdelerler.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
6. bölüm

Uzun bir aradan sonra izlemeye başladım.

İyiydi genel olarak bir önceki bölümden iyi olduğu kesin. :)

Selin'le ilgili flashbacklerde Sin City'ye bağlar gibi oldular bir ara. :D

Ceyla'nın baştaki sahneleri güzeldi. :D Kendine gelmesi daha güzel oldu tabii.

Amcanın "nasıl bilinçaltınız var..." dediği kısımda ben de sesli güldüm. :D

Konuk oyuncuların bazılarının oyunculukları çok kötü diye eleştirecektim ama en kötüsü yönetmen Serdar Akar'mış meğer. Abi sen yönetmenliğine bak, oyuncu falan olmaz senden. :):)

Ezo kendine geldi ama çok önemsiz olay gibi geçiştirdiler.

Murat'ın en sondaki öldürme kararını çok rahat alması da enteresandı. :)

7+ /10