46: Yok Olan - 10. Bölüm Yorumları

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bu hipnoz mipnoz ayakları diziyi boka sardırır. Yapmayın etmeyin.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Bu bölüm hiç olmadığı kadar kötüydü iyi geceler

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Zihin kontrolü olayını dahil etmezler inşallah çünkü biz psikopat Murat'ın spontane gelişen hikayesini sevdik. Bunun üzerinden gelişen hikaye bizi kendine bağladı. Bu olay bizi bozar, bölüm fena değildi ama kalan 9 bölümün gerisinde kaldı. Haydi cümleten hayırlı geceler çok yorgunum Copa America'ya kalacaklara iyi seyirler yatacaklara Allah rahatlık versin :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bölüm o kadar kötü değildi bence ama fragmandan gelen beklentiyi karşılayamadı. Ani final kararı onların da planlarını bozmuş belli ki. Ben son 3 bölümün 46 kalitesine yakışır bölümler olacağını ve en iyi şekilde final yapılacağına inanıyorum.

Master.1000

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
Malesef izleyemedim.. ama şöyle birşey var ki sistem senaryonun içine etmiştir. Dizi planlandığı gibi devam etseydi, bugün çok farklı bölümler izliyor olurduk. Büyük ihtimalle bir buçuk sezonluk bir İş olacaktı. Ne oldu.. 46 bölümlük hikayeyi 5. Bölümden sonra kalan 8 bölüme sığdırılmak zorunda kalındı. Ercan Mehmet Erdem bununda üstesinden gelerek kendisini bir kez daha ispatlamıştır.

Son düzenleme:

Master.1000

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
Bugün yayında olan tüm yapımları topla 46'nın bir bölümü etmezler hepsi.. ne senaryoda ne çekimde, ne de oyunculukta yarisabilirler. Sonuç? Kaybeden yinede 46..

Son düzenleme:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bu hipnoz mipnoz ayakları diziyi boka sardırır. Yapmayın etmeyin.
10. bölüm üzerine:

Hipnoz sayesinde Murat hafızasını kaybetmeyecek güzel hamle oldu bence. Ayrıyetten de şöyle bir durum var. Selin komiser Murat'ın hafızasını kaybettiğini öğrendi, bu durum Murat'ın başına çoraplar örebilirdi. Sonuç olarak bundan da yırtmış olacak.

Şaman kızın hal ve hareketleri bölümde sesli güldürdü. Bir de ne anlattıysa Ceyla Murat'a karşı yumuşadı. Çünkü hemşire kızla beraber olduğu için Murat'a çok kızgındı. Murat Ceyla'ya kötü davranıyor bence. Daha annesini bir geçmiş olsun ziyaretine gitmedi.

Doğan başkomiser, Murat hakkındaki şüpheleri birleştiriyor. Resmi bir kanıt elde edene kadar Ezo ayağa kalkar herhalde. Murat'ın amacı da bu değil mi ki zaten.

Velhasılı çok iyi olmasa da bölüm sıkılmadan izletti kendini.

Master.1000

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
Daha yeni izledim..

Kafamı duvara vurmak istiyorum. Yemin ederim uzun zamandır TV'de birşeyi izlerken bu kadar keyif aldığımı hatırlamıyorum. 46 beni 10 bölümde mahvetti. Muazzam bir bölümdü muazzam! Doğan'nın Mert ve Selin'le Murat'ı çözmesini mi, Nezarethane de ki şarap açma sahnesini mi yoksa şarapcının sorgulanma sahnesi mi, restorantta ki iyi kötü haber sohbeti mi, Salim'in tepkisini mi, Saygın Soysal'ın vuruluma sahnesinde ki üstün oyunculuğunu mu yani neyi sayim ki... çok çok yazık oldu.. başka birşey demiyorum.

Son düzenleme:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İki bölüm geriden gelme geleneğimi sürdürüyorum. 10. bölümü de biraz önce izledim. :):)

Diziden açıkçası soğumaya başladım. Muhtemelen gelecek sezon devam etse de ben izlemem. Böyle olaylar çok oldu bittiye getiriliyormuş gibi bir his yaratıyor dizi. Bunun erken final yapacak olmasıyla alakalı olduğunu da sanmıyorum.

Mesela Ceyla arıyor Murat'ı "Ezo ayağa kalktı diyor", aylardır bu haberi beklemesi o an mutluluktan uçması gereken Murat "tamam geliyorum, gelince konuşuruz" gibi son derece umursamaz bir şekilde cevap veriyor. Sonra ben bu dizinin devamından nasıl zevk alayım?

Bölümün güzel olan tarafı Selin'in Murat hakkında şüphelenip doktorla falan konuşmasıydı. Murat'la ilgili pek çok şeyi çıkarabilir ipuçlarını izleyerek. :)

Hipnozun etkilerini de merak ettim bakalım. :)

6/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İki bölüm geriden gelme geleneğimi sürdürüyorum. 10. bölümü de biraz önce izledim. :):)

Diziden açıkçası soğumaya başladım. Muhtemelen gelecek sezon devam etse de ben izlemem. Böyle olaylar çok oldu bittiye getiriliyormuş gibi bir his yaratıyor dizi. Bunun erken final yapacak olmasıyla alakalı olduğunu da sanmıyorum.

Mesela Ceyla arıyor Murat'ı "Ezo ayağa kalktı diyor", aylardır bu haberi beklemesi o an mutluluktan uçması gereken Murat "tamam geliyorum, gelince konuşuruz" gibi son derece umursamaz bir şekilde cevap veriyor. Sonra ben bu dizinin devamından nasıl zevk alayım?

Bölümün güzel olan tarafı Selin'in Murat hakkında şüphelenip doktorla falan konuşmasıydı. Murat'la ilgili pek çok şeyi çıkarabilir ipuçlarını izleyerek. :)

Hipnozun etkilerini de merak ettim bakalım. :)

6/10
konuyla alakasız şeyler sorayım sana ozan hazır yakalamışken :)
bu forum kuralları değiştimi
spoiler kutucuğunun olduğu yer genişlemiş spoiler simgesi değişmiş ona hadi alışırızda ikide bir sayfa değiştireceğimizde çık kal diye şıklar çıkıyor sebep nedir çok gereksiz ve yorucu şeyler :) bilerek eklediysen olmamış sırf bende oluyorsa banada yazık bu durumda :)