2021 4.Tur | Burcu Biricik ⚡ Ezgi Mola⚡Tuvana Türkay | En Favori Güzel 2021

Hangi 2 güzel üst tura yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,164
Puanı
1,061
Niye kızayım oy vermişsen :A Senin Tuvana'ya gıcık kaptığını biliyorum ve ondan bu yorumu yazdım.
Senin kıvranma nedenin belli :A
Senin neye kızacağın belli olmuyor artık temkinli davranıyorum. :A Amacım şakadan ibaretti ama oy verirken ister istemez Erinç'i yönlendirmiş oldum umarım yanlış anlaşılmamıştır. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,216
Puanı
1,060
Senin neye kızacağın belli olmuyor artık temkinli davranıyorum. :A Amacım şakadan ibaretti ama oy verirken ister istemez Erinç'i yönlendirmiş oldum umarım yanlış anlaşılmamıştır. :A
@The_Erinch bu kadar kolay etkileniyor demek ki. Ozaman bende bir daha Mine Tugay'ın bulunduğu gruplarda oy vermeden önce bunu göze almasını isterim madem Tuvana'nın burun estetiği aklını çeldi :A
s-323c2cd46094e086dc8eec7f2c1d0436cb1740ea.jpg

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,164
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,216
Puanı
1,060
Benim Hande takıntım ve senin bu kadına takıntın yarışır. :A Ona gelene kadar Melis Sezen falan elensin Mine bir tur daha gitmeli. :A
Mine diğer turda ilerlesin. Şuan elenmesi beklentim yok, sadece finalde olmasın :A
Senin takıntın ayrı. Sen oyunculuktan ve sözde çirkin oluşundan bahsediyorsun. Ben çirkin demiyorum. Sadece oynadığı yapımlar nedeni ile fazla abartılması hoşuma gitmiyor. Melis Sezen 2. sırada ilerlemesini istemediğim. Onun haricinde kim kazansa birşey demem :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,454
Puanı
1,060
@The_Erinch bu kadar kolay etkileniyor demek ki. Ozaman bende bir daha Mine Tugay'ın bulunduğu gruplarda oy vermeden önce bunu göze almasını isterim madem Tuvana'nın burun estetiği aklını çeldi :A
Açıkçası bu grupta beni Sadece Ezgi ilgilendiriyordu; sadece 3 turdada oy verdiğim 3 kişi aynı gruba gelince kararsız kaldım. İlk hamle @Aserat den geldi :A ve oyumu verdim.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,216
Puanı
1,060
Açıkçası bu grupta beni Sadece Ezgi ilgilendiriyordu; sadece 3 turdada oy verdiğim 3 kişi aynı gruba gelince kararsız kaldım. İlk hamle @Aserat den geldi :A ve oyumu verdim.
Son kısmı silmek zorunda kaldım çünkü oylamanın seyrini açıkça belli etmişsin :A kapalı oylama olduğu için bu tarz yorumları siliyoruz. En az 12 oy daha gelebilir çünkü. 40 civarı oylayan olmuş olup bariz bir fark olsaydı fazla sorun etmezdim ama şimdilik erken.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...