4 Ocak 2016 Pazartesi Reyting Sonuçları

Dirilişin yayınlandığı gün 2 tane baba dizi var üstelik
Dün sadece Acunun turnuvası vardı. Boş günde bile birinci olamayan diziye bakmayıp Diriliş'e sallamak Diriliş'i hazmedememektir net! Zaten aralarında siklet farkı var. Dirilişle aynı cümlede bile geçmeyecek dizilere yılın dizisi demek de garip

biz demiyoruz dizi bu ülkenin en büyük tv ödülünü aldı
)) tartışmaya kapalı yılın dizisi olması

kaale alan yokki onu alanlarda kendini avutmak için alıyor.

biz demiyoruz dizi bu ülkenin en büyük tv ödülünü aldı
)) tartışmaya kapalı yılın dizisi olması
Kendi kanalının ödülünü mü? Kendin pişir kendin ye
Vadi'ye verilen ödülü bile kaale almadık onu mu alacağız

Bu arada Yeter'in tekrarları gerçekten harika gidiyor, ciddi ciddi tutacak gibi.

Güneşin Kızları boş güne rağmen ab'de 4 reytingde kalmış.

yeter zirveyi alsın forumu bırakıyorum herkes şahit
ilk 5 e girme ihtimali yok
herşeyi geçtimde fox haber net şişiriliyor saçmalığa bak

GALATASARAY-TRABZONSPOR 4 BUYUKLER SALON TURNUVASI TV8 21:40:37 23:18:00 6.30 16.35

normal türkiyenin 4te 2si GALATASARAYLI olunca :f

Yeter için bende bir şeyler yazayım.
Dün Annemlerde bakınca bende bakayım dedim ama dizinin uzayacak çokta konusu yok bence bu kadar iyi oranlar almasının bir diğer nedenide hani bu aralar tatilde ya diziler haliyle ekran boş kaldı. Atv'de full bunu dayadı.

Kösem'i zorlamaz umarım. Keşke oda ilk başladığı zaman bol tekrar verseydi.

belgelerle konuşalım

gk total de 2.30 ab de 1.22 abc1 de 2.05 artmış
idk total de 3.14 ab de +3.0 abc1de 2.85 rt artmış
bana göre gk de şişirme yok tam aksine idk dibine kadar şişirilmiş

pelin beroşa nanik yaparsa çok dalga geçerim

belgelerle konuşalım

gk total de 2.30 ab de 1.22 abc1 de 2.05 artmış
idk total de 3.14 ab de +3.0 abc1de 2.85 rt artmış
bana göre gk de şişirme yok tam aksine idk dibine kadar şişirilmiş
aferin melun doğru yolu bulmuşsun helal sana

bana kalsa senin yolundan gelicem de dirilişte yollarımız ayrılıyor
biz ki sultan süleyman hanın sultan selim hanın sultan murad hanın sultan mehmet hanın ve dahi sultan ahmed hanın saltanatlarını gördük, nice olaylar yaşadık nice badireler atlattık senin yol dediğin dizi bizim için sıradan kullarımızdan biri kadar değerlidir anca

😕
tamam sen entrikaya devam et ben bi ara uğrarım

Kösem çok iyi gideceğine emin gibiydi, tekrar falan vermeyip saçmaladı. Şimdi durum ortada, böyle gereksiz işlere bulaşmamalılardı.

Kösem çok iyi gideceğine emin gibiydi, tekrar falan vermeyip saçmaladı. Şimdi durum ortada, böyle gereksiz işlere bulaşmamalılardı.
Çok yanlış yaptılar ben bile o gün ilk 1 saatini kaçırdım dedim tekrar verirler o 1 saati izlerim bir baktım yok.
Sonra kş haftalar hiç vermediler zaten...

Sadece Tıms'de suç değil bence Star'da da suç var oda çok az rekam yapıyor valla ben bu işi çözemedim adamlar çok rahat. Bütün yatırımı yabancılara yapıyorlar asıl öneml olan burası. Burada tutmazsa ister oradan para kaynağı gelsin yinede dizi uzun soluklu olamaz.

ben bırakmam kaliteli olursa kolay kolay ulan istanbulu bile nete geçince izlemeye devam etim
ama my kalitesini gören bizler için kösem anca ohb kalitesinde olabilir
İyice abarttın sende he.
OHB'nin ilk 2 sezonu muhteşemdi ağzım açık izliyordum o zamanlar o yüzden 3.sezonu kastediyorsundur umarım.

Bazen bende senin gibi düşünüyorum ama koskoca yapımcı/kanal bizden iyi biliyordur sonuçta, yaş işe ayak basmaz.
Bir bildiği vardır diye düşünüyorum.