Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz / İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    20

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
  • Üzücü
  • Güldürdün
Reactions: Hazem and Angelica

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Bence sen anlamıyorsun. MA iki grupta daha yüksek almış.
------

Yanlış biliyorsun ama. :A
Diziyle alakalı hiçbir problemim yok benim ama reytingleri karşılaştırdığımda son 3 bölüm Akrep'in iki grupta daha iyi aldığını görüyorum. Geçen hafta Akrep yayınlanmamış zaten. Ondan önceki hafta (15-21 Mart) Akrep iki grupta daha yüksek almış. 8-14 Mart haftasında yine iki grupta daha yüksek. Anca ondan önce Menajerimi Ara geçiyormuş. Yine söylüyorum Perşembe günü bu oranları almak Pazar günü almaktan daha zor olduğu için benim şahsi fikrime göre daha başarılısı Akrep, buna katılmıyor olabilrsin.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Menajerimi Ara'nın AB'si yüksek sadece. Akrep ABC'de 2.44, Menajerimi Ara 2.36 almış. Son zamanlarda da genel olarak Menajerimi Ara AB'de, Akrep Total ve ABC'de iyi gidiyor zaten.
Ben grup ayırmadan bakıyorum ve baktığımda MA'nın Akrep'ten daha iyi olduğu.
------

Diziyle alakalı hiçbir problemim yok benim ama reytingleri karşılaştırdığımda son 3 bölüm Akrep'in iki grupta daha iyi aldığını görüyorum. Geçen hafta Akrep yayınlanmamış zaten. Ondan önceki hafta (15-21 Mart) Akrep iki grupta daha yüksek almış. 8-14 Mart haftasında yine iki grupta daha yüksek. Anca ondan önce Menajerimi Ara geçiyormuş. Yine söylüyorum Perşembe günü bu oranları almak Pazar günü almaktan daha zor olduğu için benim şahsi fikrime göre daha başarılısı Akrep, buna katılmıyor olabilrsin.
Benim de hiç bir problemim yok. MA sadece Teşkilat'ın gelişiyle düşüş yaşadı, Akrep hep kötü gidiyordu zaten. Bölüm sayısı, kadrosu, yapımı derken Akrep'e 10 takla attırır Menajerimi Ara.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Ben grup ayırmadan bakıyorum ve baktığımda MA'nın Akrep'ten daha iyi olduğu.
------

Benim de hiç bir problemim yok. MA sadece Teşkilat'ın gelişiyle düşüş yaşadı, Akrep hep kötü gidiyordu zaten. Bölüm sayısı, kadrosu, yapımı derken Akrep'e 10 takla attırır Menajerimi Ara.
Bu senin fikrin, saygı duyarım. Sadece yukarıda yazdığın ''Bence sen anlamıyorsun. MA iki grupta daha yüksek almış.'' ifadesi son 3 bölüm reytinglerine bakarsak doğru bir ifade değil.

• Beğendim
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Arıza yükseliş yaşamış ama yine de kurtarmıyor bu oranlar, üzgünüm. :(

Menajerimi Ara için diyecek söz yok, Teşkilat, Arıza gibi onu da etkiledi.