Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz / İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    20

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,614
Puanı
860
Menajerimi Ara bu düşüşü sonuna kadar hak etti. Dün gece ilk kez konuk hikayesini ileri sardırdılar bana. Artık final tarihi belli olsun bitsin bu eziyet.

ÇGH'nin yükselmesi de beni mutlu etti. Teşkilat yüzünden bir düşüş gelmişti ama yine günün alternatifi olmaya devam ediyor.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Hercai'ye denk geldim Kuzey Yıldızı'nı izliyomuşum gibi hissetim .Hastane olayları aynıydı.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,062
Puanı
410
Bu menajerin hali ne böyle ya yuh insan bu sonuçlara rağmen çekime devam etmeye utanır, kanal yaz boyu devam etmeye utanmıyor. Yazık...
Kefaret sezon sonunu garantiledi eyvallah ama yeni sezon onayı alabilecek mi senaryo buna müsait mi göreceğiz...
Hercai bile menajerden bir tık iyi gitmiş düşünün artık yani.
Arıza zaten yolcu, ve facia sonuçlarla bitmiyor en azından bu da bi yüz akı sağlar ekibe ve diziye.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Olanlar yüzünden reytinglere üzülemedim bile. Ne olursa olsun Menajerimi Ara böyle 1'li 2'li sonuçları hak etmiyor. Neyse ki Star'ın durumu rezalet olduğu için devam edebiliyor yoksa şimdiye 50 kez bitmişti. Çok üzülüyorum böyle kaliteli bir ekibin bu kadar kötü sonuçlar almasına. :(

Diğer diziler de üç aşağı beş yukarı aynı sonuçları almaya devam ediyor o yüzden yorumlanacak pek bir şey yok.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Total ve AB'de Hercai'nin, hatta Yemin'in bile geçtiği Menajerimi Ara yaz boyu devam edecek, şaka gibi. :A

Teşkilat haftaya Arıza'nın finalinden sonra tekrar yükselebilir gibi, ama sezon sonuna kadar da bu şekilde devam eder.

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Menajerimi Ara yine düşmüş ve yazın devam edecek. En korktuğum taraf Akrep'le reytingleri bu kadar yakınken Akrep'in 26. bölümü göremeden final yapıp Menajerimi Ara'nın yaz boyu devam etmesi.

Arıza ufaktan bir yükseliş yaşamış, bu oranlarla haftaya bitmesi ne kadar doğru olur onu bilemiyorum.

Kefaret bu hafta yükseliş yaşayarak ABC'de 5+ alabilmiş. Geçen hafta biter diye düşünüyordum ama bu hafta da devam eder diye düşünüyorum. :A

Hercai yükselmiş ama Reyyan'la Miran'ın bebeği sayesinde yükseldi bence. Haftaya eski oranlarına iner.

Teşkilat düşüş yaşamış ama tabiki bu düşüşler önemli değildir onlar için. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Teşkilat için bu reytingler çok güzel eminim kanal da yapımcı da bu kadar yüksek reyting beklememiştir bu yüzden 6 kadar düşse de yine çok iyi bir rakam olacak.

Kefaret bir hafta düşüyor sonra yükseliyor durumu SÇK'dan çok daha iyi bu yüzden şimdilik Savaşçı gelse gidecek olan SÇK gibi gözüküyor.

Arıza gelecek hafta final bölümüyle daha da yükselebilir,ondan sonra dizinin izleyicisi büyük ihtimal ile Teşkilata gidecek.

ÇGH2 toparlanmış.

Hercai artık son sezon ve bölümler bu yüzden reyting o kadar önemli değil daha düşse bile kanal en azından mayıs'a kadar devam ettirecek.

MA bu reytingler ile nasıl devam onayı aldı bilmiyorum ama kanal o kadar çok zor durumda ki şaşırmamak lazım.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Arıza kötü etkilendi yeni diziden.

ÇGH2 fena gitmiyor.

Menajerimi Ara bu oranlarla devam edebilir mi şüpheliyim açıkçası.

Survivor iyi gitmiş.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,968
Puanı
1,060
Menajerimi Ara'nın devam etmesini tasvip etmiyorum fakat Akrep bile "rezalet" reytingleriyle devam ediyorsa ondan daha iyi oranlar alan MA hayde hayde devam eder. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,968
Puanı
1,060
bir daha bak reytinglere Akrep daha iyi alıyor :D
Şimdiye kadar öyle görünüyordu ama açıkçası Perşembe'nin Pazar'dan daha zor bir gün olduğunu ve buna rağmen 3 grubun ikisinde Akrep'in bu hafta daha yüksek oranlar aldığını düşünürsek bence iki diziden Akrep daha başarılı.
Son bölümlerinin reytinglerine bakın kimin daha yüksek aldığını görürsünüz, ben size laf anlatamıycam. :A

3 grubun ikisinde MA daha iyi izlenmiş, Akrep değil.

• Güldürdün
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Son bölümlerinin reytinglerine bakın kimin daha yüksek aldığını görürsünüz, ben size laf anlatamıycam. :A

3 grubun ikisinde MA daha iyi izlenmiş, Akrep değil.
Menajerimi Ara'nın AB'si yüksek sadece. Akrep ABC'de 2.44, Menajerimi Ara 2.36 almış. Son zamanlarda da genel olarak Menajerimi Ara AB'de, Akrep Total ve ABC'de iyi gidiyor zaten.