Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    20

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,625
Puanı
860
Maçlar lider dizilere hiç etki etmemiş. Hekimoğlu için hiç üzgün değilim. Bu düşüşü kendileri hak etti.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Hekimoğlu' ve 'Baraj' dizilerinin final kararları doğru, ikisi de kanallarını iki sezon boyunca sırtladı ve iyi bir şekilde idare etti diyebilirim. Bu oranlar yeni sezon için yeterli değil doğal olarak, o nedenle bence anlatacaklarını anlattılar. İki dizinin ekibinin yolu açık olsun... Kanalların yeni sezondaki salı işlerini merak ediyorum doğrusu.

'Masumlar Apartmanı' oranları çok iyi, sezonun işi diye boşuna demiyorum. Sonuna kadar hak edilmiş oranlar, kocaman tebrikler.

'EDHO' oranları da muhteşem, kaçıncı sezonda olmasına rağmen bu oranlar kaç diziye nasip olmuş? Kanalı da çok iyi sırtlıyor, kocaman tebrikler.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,104
Puanı
1,060
Sefirin Kızı 13+ görmüş bir diziydi bu denli seyirci kaybı şok edici, AB'de neredeyse 1 bile alamıyormuş neyse ki haftaya final daha fazla rezil olmadan bitecek. Total'de azıcık bir yükseliş yaşaması da şaşırtıcı.

Hekimoğlu ne kadar dengesiz ilerliyor. Yine düşüş yaşamış. :(

Baraj için final kararı yerinde olmuş, uzun zaman sonra AB'de 2'ye düşmüş, diğer gruplarda iyi bir artış yaşamış.

Masumlar Apartmanı da yükseliş yaşamış, 9'u aşmış Total'de.

EDHO harika yükselişler yaşamış özellikle ABC'de. Yeni Arka Sokaklar'ımız hayırlı olsun.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Baraj biraz yükselmiş. Finalde Total'de 5'i görse bari.

Hekimoğlu da genel olarak düşüşte, umarım finalde Total'de 3'ü görebilir.

Masumlar Apartmanı çok güzel yükselmiş ve Total'de 1 reyting artarak 13'leri görmüş.

Sefirin Kızı'nı ne olursa olsun izleyen bir kitle var ki Total'de hala 2'leri görebiliyor. Diğer gruplarda düşüş yaşamış ve AB'de neredeyse 0'ı görecekmiş, finalde de hafif bir yükseliş bekliyorum.