mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Fatih Portakal kısmına bende takıldım. Yaptıkları haberin tarafsız olduğunu düşünmüyorum. Atv nasıl hükumeti yükseltiyorsa Foxda o şekilde yerden yere vuruyor.:)
Fatih beyin taraflı olduğu çok açık bir defa bir habere yorum yapıyorsan zaten taraflılık söz konusudur bunu kendisi de diyor ben muhalif taraftadayım diye. Haberi sunup yorumu izleyiciye bırakacaksın bu işin adabı budur, çok istiyorsan 32. Gün ya da Siyaset Meydanı gibi bir program yapsın ama "ana haber" imajı bu şekilde zedeleniyor maalesef. :)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben de son zamanlarda bakamıyorum ama sonuçlar ilginç Esra geçen sezon bile AB'de fark atardı durup dururken geriye düşmesi bayağı ilginç geldi bana da. (b)

Ne ha'si yorumum doğru çıktı işte. Ozan izlemiş dünkü olayları değerlendirmiş millette yoruma meraktan bakmış.:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ne ha'si yorumum doğru çıktı işte. Ozan izlemiş dünkü olayları değerlendirmiş millette yoruma meraktan bakmış.:A
Sana bir mesaj yazacaktım BSA ile ilgili ama unutmuşum cümlem de ha ile başlıyordu üstüne başka bir mesajdan alıntı yapınca o kayıtlı mesaj da çıkmış. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,169
Puanı
1,060
Fatih Portakal kısmına bende takıldım. Yaptıkları haberin tarafsız olduğunu düşünmüyorum. Atv nasıl hükumeti yükseltiyorsa Foxda o şekilde yerden yere vuruyor.:)

Biz evde hep fox haber izleriz bence benim düşüncem tarafsız oldukları yönünde
diğer kanalların heps taraflı atv hep taraflı veriyor fox haber her yandan haber veriyor
üstelik doğru haberi veriyor;)bence tabii

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Biz evde hep fox haber izleriz bence benim düşüncem tarafsız oldukları yönünde
diğer kanalların heps taraflı atv hep taraflı veriyor fox haber her yandan haolduğu apaçıkriyor
üstelik doğru haberi veriyor;)bence tabii

Abla bir zamanlar banada tatafsız geliyordu ama şimfi muhalefetten yana olduğu apaçık. :)

Slogan demişim yapıyor dememişim. Lütfen cümleleri mi doğru anlayın bir yanlış yok. Slogan olarak Atv'de tarafsız ve güveniliriz diyor.:A

Aman boşver hepsi aynı :A TRT de mesela sürekli AKPden konuklar alıyordu hatta Erdoğanda demişti muhalefettende alınması gerek diye. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,169
Puanı
1,060

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Muhalefet olmalı ama siyasette olmalı haber yapan haber sunan her zaman tarafsız
olmalı ben tarafsız olduğunu düşünüyorum benim düşüncem öyle;)

deniz sen hangi haber kanalını izliyosun:D
Genelde internetten takip ediyorum ben ama televizyonda ayrı gayrı yapmam hepsinden de izlerim. :)

Ay sana mı sorcam.ss Sen zaten kırgınların özetinden önce izliyondur :F
Tam 20:00 da açıyorum valla :A

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
ATV haber izle o zaman :D

Aynen. Adam az farklı düşünmeyi sunuyor seyirciye. Oda mı herkes gibi haber yapsın. Adam birazcık olayları yorumlamaya farklı bakmayı öğretiyor çokta güzel yapıyor. Gösterirken bilgilendiriyor ve sonuna kadar hakefiyor bu oranları.:Z
Bu oranları görüp abartmayı düşünmez umarım. Yoksa trolle döner kötü olur.:(

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,169
Puanı
1,060
Genelde internetten takip ediyorum ben ama televizyonda ayrı gayrı yapmam hepsinden de izlerim. :)

anladım bizim evdede habertürk cnntürk falanda izlerizde pek ayırmayız akşamları
fox haber izliyoruz yoksa bende kanal ayırmam:D ayırmam derken a haber ve atv haber
asla izlemiyorum

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Aynen. Adam az farklı düşünmeyi sunuyor seyirciye. Oda mı herkes gibi haber yapsın. Adam birazcık olayları yorumlamaya farklı bakmayı öğretiyor çokta güzel yapıyor. Gösterirken bilgilendiriyor ve sonuna kadar hakefiyor bu oranları.:Z
Bu oranları görüp abartmayı düşünmez umarım. Yoksa trolle döner kötü olur.:(
Sen bu aralar benle ne çok uyumlu olmaya başladın başını eğip otoriteme boyun eğmen güzel. :A Sakın geri dönüş yapma hiç uğraşamam :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,169
Puanı
1,060
Biz haberleri ana haberden takip etmiyoruz abla :D Genellikle ntv, cnn , habertürk falan seyrediyoruz. :D

vallahi babamlarda cnn türk habertürk izleriz ama ana haber fox dan izliyorlar
annem babam özellikle annem fatih beyi haber sunmasnı seviyorlar
bende pek haber izlemem laptobum aynı odada onlar izlerken görüyorum işte:D

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sen bu aralar benle ne çok uyumlu olmaya başladın başını eğip otoriteme boyun eğmen güzel. :A Sakın geri dönüş yapma hiç uğraşamam :F

Konu Fox olunca Vadiciler ile bile kanka olurum:F sende KD ve UKV ve Fatih'i savunuyorsun. Destek veririm tabi.:Z