4 Kasım 2013 Pazartesi Reyting Sonuçları

Özete 12 dakika reklam 1.5 özel spot reklam 13.5 Dakika Özet İçin Alınan Reklam yeni bölüm ilk reklam 14 Dakika İkinci reklam 14 dakika bir kusak daha reklam alıcak 14 dakika

42 Dakika 13.5 dakkada özet yaklasık 1 Saat Reklam
Kısacası özeti saymazsak 2 kuşak reklamla gitti Acun. :) Geçen hafta da çok iyi hatırlıyorum 3 kuşak reklam vermişti. :)

Kısacası özeti saymazsak 2 kuşak reklamla gitti Acun. :) Geçen hafta da çok iyi hatırlıyorum 3 kuşak reklam vermişti. :)

tamam 3 kusak 14 14 14 38 dakika herbirinde 1.5 dakika özel reklam son reklamdan bir önceki reklamda acunn sitesinin tanıtımı ve tisort tanıtımları 2 dakika ettimi sana 48 dakika :)

Ben siralamadan cok reytinginin yükselmesini istiyorum. T 10+ AB 11+ arti olursa muhtesem olur. 10+ hersey kabulümdür.
Alır merak etme. :) Düellolar ve Survivor'a karşı 10-11 alma ihtimali yüksek. :)

tamam 3 kusak 14 14 14 38 dakika herbirinde 1.5 dakika özel reklam son reklamdan bir önceki reklamda acunn sitesinin tanıtımı ve tisort tanıtımları 2 dakika ettimi sana 48 dakika :)
Ben o tanıtımları saymamıştım. :) Ancak 4 kuşak reklam vermesi daha doğru olacaktır bence. :)

Recep İvedik 4.59'a yükselmiş, harika! :Z

Haftaya da Recep İvedik 2 yayınlanmalı, sence @Ahmad

aimg1.img10.com_recep_ivedik_is_ariyor.jpg

Ekli dosyalar

• aimg1.img10.com_recep_ivedik_is_ariyor.jpg
    aimg1.img10.com_recep_ivedik_is_ariyor.jpg
    43.5 KB · Hit: 667
Son düzenleme:
Uzun tutmaların nedeni yarın ki bölümün olmaması olabilir mi

Yarin yok mu Abi? Bilmiyordum.

Alır merak etme. :) Düellolar ve Survivor'a karşı 10-11 alma ihtimali yüksek. :)

Ben o tanıtımları saymamıştım. :) Ancak 4 kuşak reklam vermesi daha doğru olacaktır bence. :)

İnsallah.
Acun'un reklam ceken gücü varken 4 kusak reklam vermesi gerek yeni bölüm icin. Ben Karadayi yüzünden yazmiyorum reklam olayini, Acun reklam makinesi. Reklam veren sirket ihya olur.

zaten reytinglerin hepsini topladı ortalamsı çok yüksek gelicek :)

4.kusak reklam verse program 23:45 bite çok uzar bu iyi değil hem izleyici bölersin izleyici düser
Kısacası Acun işi biliyor. Reytingleri silip süpürüyor. 4 kuşak reklam vermediğine göre vardır bir bildiği diyelim. :)