4 Kasım 2013 Pazartesi Reyting Sonuçları

Ab'de 9.99 almış yeni sezonda 10 alan Ab'de ilk dizi olcaktı Karadayı çok az kalmıştı be

o ses her iki grupta da zirvede özellikle de ab grubunda çok iyi sonuçlar almış karadayı da hem ab grubunda hemde total grubunda oldukça iyi sonuçlar almış her iki yapımı da tebrik ederim

Ab'de 9.99 almış yeni sezonda 10 alan Ab'de ilk dizi olcaktı Karadayı çok az kalmıştı be
valla ramak kalmış burun farkı diyelim biz ona

O Ses Ab 14 Totalde 11.5 Reytingle süper gitmis

Karadayı Totalde 9 Ab 10 Alarak iyi gitmis

Fatih 52.Sıraya Kadar Gerilemiş

Star Ana Haber İki Gruptada En Çok İzlenen Haber Programı Olmus

Günlük Dizilerde Totalde İki Dünya Arasında Ab Beni Affet En Çok İzlenmiş

Beni Böyle Sev Sbt Ab 5 Reytingi Geçmis Tnsde 2 Reytingte Kalmıs Sbt TRT Şişirmeye Devam Ediyor Ama Tnsde Çok Kötü TRT

9.99'u 10 yapsalar ölürlermiydi acaba?10 olsa sevinecektim şimdi üzgünüm

hakikaten acayip reytingler alıyor o ses bu sene gökhan ve ebru farkı diyelim

Büyük Kampanya gelin sizde dizinizi 21'den 24'e kadar yayınlayın AB reytinigini sadece 9.99 verelim.Bu fırsati kaçırmayın
ah TNS ah!!!!

karadayıya bak ya toplam süresi3 saat 10 dakika bu rekor sanırım ))) atv izin verse sabaha kadar yayınlanacak dizi ne günlere kaldık

O Ses Türkiye AB grubunda harika reyting almış, bravo.

Recep İvedik şov yapmış..

Günlük dizilerde çok iyi gidiyor, özellikle Beni Affet AB grubunda muhteşem gidiyor. Aşkın Bedeli'de yayın saatine göre gayet iyi oranlar almış, sıralama olarak geride olsada bu diziye 8-10 share devam etmesi için yeterli.

Kampanya gibi reytingler mübarek 9.99 nedir ya
düz hesap yapin 10.00 verin bari

Total beklentilerimin altinda gitmis diyebilirim. 10 üstü bekliyordum. Ah TNS ah.. ugrasmaya devam

Karadayi ekibini tebrik ederim harika reytingler almis dizi

2 Saat 8 Dakika Yeni Bölüm Youtubeden Baktım çok fazla
toplam süre diyom hacı ))) 3 saat 10 dakika dizimi olur yine 2 saat 8 dakikada rekor sayılır. ay yapım bu işte dizi düşünce süresi uzuyor dizinin ilk bölümü bile bu kadar uzun değildi sanırım))))