4. FFFK Ödülleri Sahiplerini Buldu!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bir FavoriForumum geleneği haline gelen FF Film Kulübü'nde bu sezonun ödülleri yani 4. FFFK Ödülleri sahiplerini buldu.

Kazananlara geçmeden önce adayları hatırlamak isterseniz: https://fav10.net/forum/threads/4-fffk-Ödülleri-adayları-belli-oldu.246286/

5. sezona katılmak isterseniz: https://fav10.net/forum/threads/ff-film-kulübü-5-sezon-her-hafta-İki-İyi-film-İzliyoruz.246342/

4. FFFK Ödülleri Kazananları

~ En İyi Film ~

thumbnail_1430563664.jpg

The Color of Paradise

---------------------------------------------------------------------------

~ En İyi Yönetmen ~

thumbnail_1430571647.jpg

Alfred Hitchcock | Strangers on a Train

~ En İyi Erkek Oyuncu ~

thumbnail_1430563169.jpg

Charlie Chaplin | The Circus

~ En İyi Kadın Oyuncu ~

thumbnail_1430563031.jpg

Franka Potente | Run Lola Run

&&

thumbnail_1430567575.jpg

Golsifteh Farahani | About Elly

~ En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ~

thumbnail_1430568173.jpg

Robert Walker | Strangers on a Train

~ En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ~

thumbnail_1430571609.jpg

Gwyneth Paltrow | The Royal Tenenbaums

~ En İyi Senaryo ~

thumbnail_1430567193.jpg

Witness for the Prosecution

Oylamaya katılan takım üyeleri: @OzaN @Danger UA! @Tolstoyevski @destere @gundix123 @Tzira @sürgünüm @Aserat

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yine oylama süreci hakkında bilgi vereyim. :)

Oscar takımı, FFFK ödülleri derken bu tip oylamalardan çok sayıda yaptım ama ilk defa bu kadar büyük bir çekişme görüyorum. Çoğu kategori kıran kırana geçti. :)

En iyi filmde ilk üç filmin aldığı puanlar sırasıyla 13-12-11 idi. İkinci Witness for the Prosecution, üçüncü The Circus.

En iyi yönetmende ilk üç sırasıyla 12-11-10 puan aldı. Charlie Chaplin ikinci, Tom Tykwer üçüncü oldu.

En iyi erkek oyuncuda Charles Laughton az farkla kaybetti. Kadın oyuncu zaten berabere bitti.

Yardımcı erkek oyuncuda John Malkovich, yardımcı kadın oyuncuda Cameron Diaz ve Emma Stone takipteydi.

Net sonuç olan tek kategori senaryo kategorisindeydi. İkinci olarak öne çıkan bir film olmadı diğerleri hepsi neredeyse aynı puanı aldı...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
senaryoda izlemediğim film çıkmış onun haricinde sonuçlar muhteşem tam istediğim gibi :)
franka potende ve goldsifteh in beraberliği süper olmuş zaten zor ayırmıştım birbirinden :)
charlie chaplin her ne kadar ikinci tercihim olsada kazanması mutlu etti, her daim ortak beğenilerde yer alacak bir isim o yüzden kazanması normal sonuç
paltrow sevdiğim bir oyuncu o yüzden oynadığı filmi dikkate almadan başta yer vermiştim birinci olmuş kutluyoruz :)
robert walker kimsenin ilk sırasında yer almıyordu sanırım ama herkes ikinci sırada vatandaşa yer vermiş ortak beğeniler sonucu birinciliğe çıkması sürpriz olmadı
en iyi yönetmende hitchcock sürpriz yapmış gibi ama adam hakediyor her türlü sevindim seçilmesine :)

bu arada unutmadan the color of the paradise ın en iyi film seçilmeside harika sonuç kutluyoruz :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Güzel olmuş sonuçlar. The Color Of Paradise nedense çok sevildi ama diğer sonuçlar iyi.