4 Eylül 2019 Çarşamba Reyting Sonuçları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
  • Olmamış
Reactions: Yiğitt and Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Afilli Aşkı şuan Çakma Karadenizi haklıyor diye tutuyorum ama Hanzo Burak gelince ocakta işler değişir ozaman @Yiğitt i biz haklarız :A :A :A
Dur daha önce Kuzgun'u da haklayacaz. :A Hanzo Burak'ı da garanti sanmayın, patlayabilir çakma Ertuğrul. :A

Halk Afili Aşk'ı bağrına bastı. :bhr: @Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem and Bully

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Yiğitt and Bully

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
SAK'ın son yarım saatine denk geldim, diziyi resmen Genco-Ferhat-Hazan üçgenine almışlar :A Kısaca Erkan Birgören fandomları çıldırtmaya devam ediyor en sonunda biri kanalı basacak olan o olacak :D

Afilli Aşk Ocak ayına kadar bu şekilde gider, Diriliş Osman geldiğinde 3-4 reyting alsa bile devam edeceğini düşünüyorum ama zor gibi.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Bully and Yiğitt

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,106
Puanı
1,060
Bana göre Vedat’ın öldüğü 44.bölümle dizi finalini yaptı. Ki son sahnesi de final gibiydi. Ondan sonra yeni oyuncular, yeni hikayeler getirdiler ama gittikçe düştü. İrem Helvacıoğlu ile yaşanan sorunların da etkisi vardı tabi Osman Sınav inatla yeni isimler getirip Nefes’i geri plana attı. Osman Sınav hala nasıl devam ediyor cidden saçmalık.

Benim öyle bir yetkim yok zaten banlamak için ben senin için söyledim yanlış anlama :D

Ne oldu Erkan toparladı diyodun Özgür :D şaka bir yana dün bar sahnesi dansöz sahnesi olmamalıydı
bunlar dışında güzeldi aslında sana katılıyorum Osman hocayı anlamıyorum niye bu inadı yapıyor bide
şu var Osman sınavın iki parmak kırdık sözüde dünki ratinglere yansıdı bence

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ne oldu Erkan toparladı diyodun Özgür :D şaka bir yana dün bar sahnesi dansöz sahnesi olmamalıydı
bunlar dışında güzeldi aslında sana katılıyorum Osman hocayı anlamıyorum niye bu inadı yapıyor bide
şu var Osman sınavın iki parmak kırdık sözüde dünki ratinglere yansıdı bence
Evet ben 44’e kadar ara ara izledim ve toparlamıştı. BANA GÖRE gayet güzel yazıyordu. En azından şiddetten kaçan kadını kurtaran erkeği romantik yazdı. Ortiler gibi Tahir’i maço, şiddete meyilli biri yazmadı. Tahir şiddet uygulamıyordu belki ama Nefes’e psikolojik olarak zor anlar yaşattı. En basitinden ilk bölümde sürekli kolundan tutup karısı mısın diye zorlaması. Öyle bir kadına böyle davranılmazdı. Erkan Birgören çok güzel sahneler de yazdı ama bir yere kadar.

Ama 44’ten sonra Vedat’ı öldürerek ve Nefes’i işlevsizleştirerek ana hikaye bitti. Bu da Osman Sınav’ın öyle buyurmasıyla oldu. İrem’le yaşadığı sorunlardan dolayı yavaş yavaş Nefes’in sonunu hazırladı. Setten birinin fanlara verdiği bilgiye göre İrem’le son anda anlaşma sağlandı yoksa sezon finalinde Nefes ölecekti. Hazan’ın da Tahir için geldiği belliydi. Dün ise son yarım saat dışında güzel bölümdü. Ama dansöz ve bar sahnesi olmadı cidden. Aslında o şiddetten kaçan kızın hikayesi güzel ama dansöz ve sonrasındaki sahneler kötüydü.

• Harika
Reactions: Angelica

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
Bana göre Vedat’ın öldüğü 44.bölümle dizi finalini yaptı. Ki son sahnesi de final gibiydi. Ondan sonra yeni oyuncular, yeni hikayeler getirdiler ama gittikçe düştü. İrem Helvacıoğlu ile yaşanan sorunların da etkisi vardı tabi Osman Sınav inatla yeni isimler getirip Nefes’i geri plana attı. Osman Sınav hala nasıl devam ediyor cidden saçmalık.

Benim öyle bir yetkim yok zaten banlamak için ben senin için söyledim yanlış anlama :D
Aman canım alt tarafı dizi nesini yanlış anlıyayım.Twitter dan kopyala yapıştır yaptığım için böyle bir oluştu.Yetkiniz olsa kullanır mıydınız?:ozur: