Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Payitaht: Abdülhamid | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
  • Beğendim
Reactions: Carpe Diem

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Sadakatsiz gibi zaten gitmez ama niyeyse birkaç bölüm sonra Total'de zirveye adını yazdırır diye düşünüyorum. :A
Bölümü izlemeden sadece tanıtımlara bakarak ilerisi için konuşmak sağlıklı olmaz ama ben zirveye çıkmasına pek ihtimal vermiyorum. Bence iyi ihtimalle 3.dizi konumunda olabilir. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hercai sanırım Karantinada ağlatarak Total i fethetmiş belli ki.. Bunca zaman iyi kıvrandılar. Ama dizi ne yaparsan yapsın elit kesim burun çeviriyor oda başka.

Kırmızı Oda küsüratlı değerlerde olsa oran düşürmüş, yukarıda yükselmiş diye byorumlar okudum ama 3 kategoride düşürmüş demekki yeni hikaye henüz Alya kadar çekmemiş.

Aslında Hercai hairç dizilerde ufak düşüşler gördüm sanırım doygunluk seviyelerine ulaşmış...
Bakalım Akrep kimin canını yakacak.
Abi Evrim Alasya gidince çok sert düşmüştü önemli karakter gitmesine rağmen çok düşmedi ben de geçen haftaki yükselişini korudu dedim eğer beni kast ettiysen.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Bütün diziler yükselirken trajedi **** Kanlı Oda'nın düşmesi peki. :A Haftaya daha da düşecektir zaten sözde yılın dizisi. :A

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Bütün diziler yükselirken trajedi **** Kanlı Oda'nın düşmesi peki. :A Haftaya daha da düşecektir zaten sözde yılın dizisi. :A
Ay canım benim sen ve bazı başka şahıslar amma kudurdunuz yarım reytinglik (o da tek grupta) düşüş için. :A Gelecek hafta 1-2 reyting falan düşsün de eleminiz boşa gitmesin üzüldüm halinize. :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Kırmızı Oda'ya helal olsun Tv8'in dizi yönünden yüzünü güldürdü ve kanalın bu zamana kadar en fazla reyting alan dizisi oldu

• Beğendim
Reactions: Aserat

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Ay canım benim sen ve bazı başka şahıslar amma kudurdunuz yarım reytinglik (o da tek grupta) düşüş için. :A Gelecek hafta 1-2 reyting falan düşsün de eleminiz boşa gitmesin üzüldüm halinize. :A
Şimdiden havlu atıyorsun yani, neyse çok çabuk oldu bu. :A Akrep'in arkasındayız. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Cuma günü dizi izleyenler düşünsün onu. Ha Kanlı Oda ha Recai. İkisinden birini soksun yeter. :A
Recai'yi sokar anca. :A Meliha Doktor Hanım'a kıyar mı hiç. :bhr:

IMG_20201206_203545.png

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: kerem and Gerekli24